startPolska
Nie, 11 sie 2013 14:16 | Czytany: 5047x | Komentarzy: 1

TO BYŁO 10 LAT TEMU!

     

To było 10 lat temu! 11 sierpnia 2003 roku mieszkaniec Szczecinka Lech Chaciński wracał z pracy do domu. Była godzina 4.25 w nocy, kiedy na wiadukcie zobaczył dziwne sylwetki... tak rozpoczęła się historia, która zmieniła jego życie i trwa do dzisiaj. Jesteśmy w stałym kontakcie z p. Lechem, widzieliśmy się z nim od tego czasu setki razy, rozmawialiśmy nawet wczoraj przez telefon. Czy mówi prawdę? Absolutnie tak. Dlaczego? Nie miejsce tu na taki wywód, ale warto powiedzieć, ile pomyj wylano na jego głowę. Wszelkiej maści durnie dowodzili, że "zrobił to dla sławy", że "dla kasy", że "co chwilę są nieścisłości", że to, że tamto. Prawda jest taka, że jego życie po ujawnieniu tej historii zamieniło się w koszmar. Nie zyskał "ani kasy, ani sławy", tylko wokół pojawiły się drwiące uśmiechy na twarzach, a za jego plecami życzliwi zaczęli kręcić kółka palcem na czole szyderczo szepcąc "ufo... ufo...".

Po 10 latach ta historia błyszczy sto razy bardziej silniej niż wtedy w 2003 roku. Okazało się, że start obiektu był obserwowany przez inne osoby, które akurat wtedy bardzo wczesnym porankiem były w pobliżu. Namówić te osoby to "opowiadania bajeczki o UFO" i potwierdzenia słów Lecha Chacińskiego? Nawet nie ma sensu o tym mówić. A to tylko jeden z przykładów tego, co jest związane z tą historią. Jest wiele podobieństw między historią pana Lecha Chacińskiego a przypadkiem ze Zdanów. Tu także wszelkiej maści głąby "demaskowały i rozszyfrowały oszustwo", tu także były tysiące wątków i pośrednich dowodów potwierdzających prawdziwość zdarzenia. I oba przypadki wraz z upływem lat coraz bardziej "świecą światłem prawdy".

Oto opowieść p. Lecha Chacińskiego zamieszczona w naszym serwisie youtube:

 

Z naszego Archiwum FN warto przypomnieć jeszcze jeden, historyczny e-mail. To dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że to się zdarzyło. Został on wysłany do FN w 2003 roku.

From:

To:

Sent: Wednesday, August 13, 2003 6:18 PM

Subject: Pełny kontakt!!!???

 W dniu 12.08.br. radio Koszalin podało w porannych wiadomościach, że w okolicy miejscowości Szczecinek przy wyjeździe ul. Koszalińską powstał piktogram zbożowy. Ponowiono tę wiadomość w porannym serwisie w dniu nasytępnym tj.13. Tego dnia jechałem z małżonką do Inowrocławia i wracając dzisiaj tj. 14 pociągiem przez Szczecinek byłem w miejscu  powstania kręgu. Nic nie wiedząc uważałem, że nie jest to piktogram jak wiele innych oglądanych na zdjęciach. W okalających duży okrąg pieciu mniejszych brakowało symetrii.

Duży okrąg o promieniu około [miarą metra "krokowego" bo nie miałem taśmy]  9m był "odciśnięty" przez lewoskrętne ułożenie na ziemi rosnącej pszenicy na zboczu o wzniesieniu 25 do 35 stopni i 20 m od poziomu starej drogi biegnącej pod wiaduktem. Wokół okręgu trzy mniejsze [jak po rogach trójkąta równobocznego] w odległości od obrzeża dużego 2 do 3 m i średnicy 4,5m.

 Po lewej stronie podwójne obok siebie i o identycznej powierzchni. Po prawej jeden identyczny, a lewy jak nie dokończony i mniejszy, a ten  najwyżej pojedyńczy i identyczny. Zboże ułożone równomiernie i nawet w starych wgłębieniach po oponach ciągnika przylegające do gruntu. Robiło to wrażenie jak odciśnięcia w podwójnej matrycy. Brak załamań w miejscach położenia przy części korzeniowej. Rosnące pojedyńczo w zbożu mniejsze rzepaki pochylone w lewo, ale żaden nie zgnieciony i nie przełamany. Jakby się podnosiły.Pomimo znacznej kruchości łodyg rzepaku nie miały one śladów załamania i uszkodzenia mechanicznego ani na liściach ani na łodygach.

Zaznaczyć tu trzeba, że grunt był wyraźnie suchy i ubity. Leżące i widoczne w płaszczyżnie leżacego zboża stare bryłki-"zlepki gliny" od  5cm do 10cm nierozkruszone po całej powierzchni, przy czym przy  wgnieceniu kilku adidasem ulegały rozgnieceniu. Widoczna idealna linia  wieńcząca okręgi za wyjątkiem   najmniejszego prawego dolnego.

Widoczne przy pochyleniu się do poziomu położenia zboża kilka do kilkunastu stojących i lekko skręconych słomek zboża,idealnie centralnie w okręgach ale już bez kłosów. Przypominało to odwrotnie postawione ostrze cyrkla z lustrzanym odbiciem. Z kręgu dzwoniłem telefonem komórkowym i odbierałem rozmowę od syna celem sprawdzenia jak wpływa na elektronikę. Obyło sie bez niespodzianek jakie nieraz są opisywane. Byłem pełen wątpliwości czy to jest piktogram zbożowy i  wdałem sie w rozmowę z ludźmi z okolicy. Okazało się , że  jest to ślad lądowania UFO!!![przydałby sie spec od sieci Wilka] Bazuję na relacji z drugiej ręki, ale ślady wskazują, że ful kontakt mógł mieć miejsce!!!!

Oto czego sie dowiedziałem. Telewizja miejscowa Gavex nadała podobno wczoraj relację z wywiadu przeprowadzonego z kierowcą zatrudnionym w jednym z największych zakładów szczecineckich, który jechał około 4 rano do pracy i na wiadukcie przebiegającym nad zelektryfikowaną linią kolejową zobaczył dwie postacie w skafandrach z ciemnymi oczami i w polu stojące UFO. Ocenił jego wielkość na 50m średnicy i 10m (albo pięter?) wysokości. Stał na zboczu opierając się na trzech podporach w tym dwu pierwszych  podwójnych!!!! Błysnęli mu jakimś światłem i zaczął ich rozumieć. Powiedzieli mu , że są z ósmej[!!!]galaktyki i jest pierwszym człowiekiem, z którym mogli nawiązać kontakt bezpośrednio wymieniając informację. Zaciekawił ich też napęd ciężarówki i nawet zaglądali  pod pokrywę którą im otwierał. Tłumaczył im zasadę pracy silnika...pozostawili przesłanie dotyczące Ziemi, Nas i przyszłości. Udali się pod pojazd, zapalił się snop światła w którym zniknęli pozostawiając lekką mgiełkę. Pojazd odleciał w kierunku Czarnego.

Jeszcze relacjonował, że w pewnym momencie był przerażony brakiem ruchu na drodze i ciszą, do tego stopnia, że odczuł lęk przed obcymi.    Jeżeli bujał to musiał być dobrze oczytany z zagadnieniami spotkań  z UFO i zasadami spowalniania czasu w jednej przestrzeni i przyśpieszenia  w drugiej.

Proszę zwrócić uwagę, że kontakt odbył się na wiadukcie nad siecią linii trakcyjnej 3000V. dalej w polu w lewo od odciśniętego kręgu  przebiegają dwie linie wysokiego napięcia w odległości około 200 do 300m. Proszę o powiadomienie fachowców pasjonatów i może podejmą dalsze badania. Niestety nie mam dostępu do Szczecineckiej TV Gawex, która napewno posiada oryginalny materiał filmowy. [...]     

Komentarze (1)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 22 sie 2013 13:31 | brak oceny

Mesterix | Gość

Bardzo ciekawe zdarzenie, który przypomina spotkanie z Wolskim, Travisem i inne.
Okazuje się, że ten pan ma implant i miewał wizje.
Bardzo mnie ciekawi jego obecny stan zdrowia, czy ma wizje, czy ma implant.
Myślę, że obcy doskonale wiedzieli jak działa auto.
Kombinezony podobne do kosmonautów, pierwszy kontakt z człowiekiem, oświetlony statek i ósma galaktyka to tylko informacje pozostawione dla naszego obecnego rozumowania.

Mój bardzo ogólny wniosek z tego spotkania i wizji: czas jest bardziej złożony niż myślimy.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 22 wrz 2015 18:15 | brak oceny

adek | Gość

wiadomo ze to kombinowanie ze strony ludzi z kosmosu znanych nam obcych ,im chodzi o to abysmy mysleli o nich ale po huj jak szczescia nam niedają !!! po co te ukrywanie czy sa tak slabi ze az ciezko nam wszystkim ludziom się ukazać? mysle o tym czytam ksiazki o tych wszystkich rzeczach i wiem ze sa tylko po co te trojkaty czy inne ustawianie sie w idealnej rownej odleglosci od miejsc lądowań ufo aby tworzyc te trojkąty ...!jak t w latach 70tych , ludzie was nie kumają i jak chcecie sie bawic w Boga to wiele wam brakuje bo nawet nieumiecie dotrzec do naszej rzeczywistoci i porozumiec sie z nami w rownie dobrze zrozumiale dla nas a nie jakies glupie eksperymenty na nas itp itd , jak ludzie sie wkurzą to w koncu znajdą sposób by wypalic ATOM ze strachu przed wami szare ludziki!!! wy zyjecie po tysiace lat zas my umieramy i nieumiemy przeniknac z powrotem do tego swiata na ziemi spowrotem jak Jezus , robicie maskarady jak gamonie!!!

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

poprzednie wiadomości:

Polska

Nie, 7 lip 2013 20:39

TEN OBIEKT NIE ZACHOWYWAŁ SIĘ JAK BALON!

Pierwsza myśl świadka? Ktoś w powietrze wypuścił balony! A jednak z kazdą sekudną obserwacji świadek z niedowierzaniem kręcił głową... Niezwykłe UFO nad Białymstokiem. czytaj dalej

Pon, 3 cze 2013 07:19

UFO NAD POLSKĄ - DZIESIĄTKI RELACJI ŚWIADKÓW

Latem ludzie częściej przebywają na otwartym terenie, częściej patrzą w górę. To sprawia, że lawinowo rośnie ilość obserwacji UFO. czytaj dalej

Pon, 25 mar 2013 10:28

PODCZAS OBSERWACJI UFO COŚ DZIWNEGO DZIEJE SIĘ Z CZASEM

W nocy z 7 na 8 marca nad samochodem jadącym w nocy trasą E-7 zawisł obiekt UFO. Rodzeństwo jadące autem po raz pierwszy w życiu mogło się przekonać, że opowieści o „Niezidentyfikowanych Obiektach Latających” są nie tylko fascynujące, ale także prawdziwe. czytaj dalej

Nie, 3 mar 2013 18:54

Na serii pięciu zdjęć widać dokładnie tor lotu tajemniczego obiektu!

UFO podleciało do małego modelu samolotu wyraźnie wykonując wokół niego ewolucję. Ani autor zdjęć, ani żaden ze świadków nie widział gołym okiem niezidentyfikowanego obiektu. Seria zdjęć UFO wykonana przez naszego czytelnika w Bułgarii trafi do światowych archiwów badania tego zagadkowego, choć w 100% prawdziwego fenomenu. czytaj dalej

Pon, 4 luty 2013 11:09

Czy to był ten sam obiekt UFO, który wylądował w Polsce w roku 2008?

8 stycznia 1981 roku doszło do lądowania obiektu UFO niedaleko miasteczka Trans-en-Provence w południowo-wschodniej Francji. National Geographic przypomniał tę historię w jednym z odcinków serii „UFO nad Europą”. Okazało się, że jest zaskakujące podobieństwo z przypadkiem lądowania UFO w Polsce w 2008 roku. czytaj dalej

Pon, 10 gru 2012 09:47

Obiekty UFO zmieniały kształt, przez dłuższą chwilę były nieruchome.

24 lipca 2012 roku około godz. 19.30 pojawiły się cztery jasne obiekty nad wsią Stronno. Został nagrany film pokazujący to zjawisko. czytaj dalej

zobacz archiwum...

  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.