startUFO -TEMATY
Sob, 30 mar 2019 08:09 | Czytany: 566x | Komentarzy: 0

LECH WAŁĘSA O UFO PODCZAS SPOTKANIA W KROŚNIE

     

Jak pewnie już wiecie nasza ekipa jest w tej chwili na operacji „Otwarte Niebo”, więc do 31 marca nie mamy nawet czasu redagować serwisu i odpowiadać na wiadomości (już powstał przerażający zator e-maili). Ale sprawa Lecha Wałęsy pojawiała się „co chwilę” w korespondencji od naszych czytelników, którzy wysyłali nam „linki do tekstów o Wałęsie i jego wypowiedzi w Krośnie”.

Faktycznie jest to jedna z tzw. „gorących wiadomości tygodnia”.


Warto przytoczyć całą jego wypowiedź, aby można ją było skomentować. Odpowiadając na kolejne pytania Lech Wałęsa nagle nawiązał do tematu UFO.


- Dzisiaj stanęliśmy rzeczywiście przy płocie. Dziś jest pytanie podstawowe 'A jaki fundament, a jaka ekonomia, a co z populizmem i z demagogią?'. To są pytania które stanęły przed nami. Dalej nie pójdziemy w tym kierunku jak nie odpowiemy na te pytania. I stąd jest tak ważna dzisiejsza dyskusja by znaleźć odpowiedzi. Co tam granice, pieniądze, to mało. Podstawowe pytania do których się dojechaliśmy. Niektórzy nawet na YouTube mówią, że już pięć razy, czy cztery razy była taka cywilizacja jak nasza, niektóra większa bo piramidy budowała.

I dochodziła do tego samego błędu co my teraz dochodzimy. I nie potrafili się porozumieć. I ktoś podobny do Putina przycisnął atom, spalił nas wszystkich. Albo jeszcze inaczej. Dokładali technologii, dokładali telefonów i tak daleko zniszczyli przepływ, że rozpuścili nam krew i wszyscy jednocześnie zginęliśmy. A trzecia wersja, że na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej. Im wyższa cywilizacja, przyjeżdża tymi 'ufami' i innymi i przygląda się 'Co oni tu wyprawiają?'.

Jak zagrozimy destabilizacją, tutaj tym atomem tym Putinem, to oni nam przeszkodzą, trzasną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys. lat. Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować znów do tego samego momentu, w którym dzisiaj jesteśmy. To też musimy brać pod uwagę. Dzisiaj różne rzeczy znajdują, różne rzeczy wykopują z kamienia, te piramidy. Nie ma odpowiedzi skąd to się wzięło (...) Dzisiaj jest ważne abyśmy się porozumieli. Byśmy zrozumieli, że piękny jest świat tylko źle rządzony (...) Wyciągnijmy z tego wnioski i traktujmy że całą ziemię Pan Bóg dał nam wszystkim. Tylko przez te podziały, przez te granice jedni mieszkają tam gdzie jest gorąco aż mają kolor skóry zmieniony a drudzy całe życie się nie rozbierają bo tam jest za zimno. Tak nie może być - mówił w Krośnie Lech Wałęsa.

Całe wystąpienie dostępne poniżej. Cytowane słowa - 1h 04m 56 sek.

 

 Jakie były reakcje na wypowiedź Lecha Wałęsy o UFO?  ;)

Został opluty od stóp do głów praktycznie przez wszystkie media, a także czytelników serwisów. Pojawiły się kpiące grafiki odsyłające go „do szpitala psychiatrycznego”, gdzie są jemu podobni „bredzący o UFO”.
 


 

Fundacja Nautilus jest jedyną w Polsce oficjalnie zarejestrowaną i działającą organizacją pozarządową, która zajmuje się sprawami UFO i dla nas fakt odwiedzania Ziemi przez obce cywilizacje jest czymś równie oczywistym jak np. istnienie Antarktydy (choć mało kto ją przecież widział na własne oczy). W tym kontekście wypowiedź Lecha Wałęsy świadczy o tym, że po raz kolejny jego „intuicja wbrew wszystkim wokół” go nie zawodzi. Zastanawialiśmy się, skąd ten wątek w jego wypowiedzi. Niektórzy z kolegów sugerowali, że być może podczas jednego ze spotkań z „wielkimi tego świata” (a on spotyka się naprawdę z największymi i najbardziej znaczącymi politykami naszej planety) usłyszał o tym, że temat UFO „jest prawdziwy i poważny”. Mogło tak być, ale bardziej skłaniamy się do bardziej banalnego wyjaśnienia – były Prezydent po prostu pasjami przegląda internet, a także – co sam przyznał – ogląda materiały zamieszczone w serwisie youtube.com

Postanowił dość barwnie opisać, do czego prowadzi stawianie na autorytaryzm i tzw. „silnych ludzi” wymieniając Władimira Putina. Nie ma jednak wątpliwości, że ta wypowiedź będzie mu zapamiętana i przez długie lata będzie kolejnym powodem drwin z Polaka, który jest rozpoznawalny dosłownie w każdym zakątku świata w stopniu absolutnym (mieliśmy się okazję o tym przekonać wielokrotnie podczas naszych podróży).

Ale to wszystko nagle raptownie się zmieni. Kiedy na świecie dojdzie w przyszłości do szeregu wydarzeń w sposób jednoznaczny pokazujących ludzkości to, o czym my dobrze wiemy, że zjawisko UFO jest w stu procentach prawdziwe i wręcz najważniejsze ze wszystkich innych „światowych tematów”, to wtedy… wypowiedź Lecha Wałęsy mimo pewnej nieskładności i nieporadności (którą mu wybaczamy zwłaszcza w kontekście ustaleń naszego Projektu Messing o poprzednim wcieleniu Pana Prezydenta – przyp. FN) być może zostanie przypomniana.

I wtedy nagle okaże się, że po raz kolejny Lech Wałęsa okazał się bardziej przewidujący niż wszyscy wokół. Jeśli przeczyta Pan te słowa Panie Prezydencie, to prosimy nie przejmować się krytyką i zapamiętać, że za 100 lat kiedy nie będzie ani nas, ani żadnego z czytających te słowa, ani Pana oczywiście.

Jednak światowa historia, podręczniki historii w jakimkolwiek kraju na Ziemi będą zawierały  tylko dwóch Polaków, JPII i Wałęsa, a nawet... nie - w zasadzie tylko jednego. Tą postacią będzie tylko Lech Wałęsa i możemy się o to założyć o dowolną kwotę pieniędzy. Reszta nazwisk osób dziś Pana opluwających i przekonanych o swojej wielkości, która przewija się w naszych paskach wiadomości, za 100 lat będzie zapomnianym pyłem szaro-burym, a nawet nie będą ich znajdowały wyszukiwarki. Po prostu zero – pies z kulawą nogą nie będzie o nich pamiętał, proszę nam wierzyć… ;) Życzymy zdrowia i niech Pan się nie przejmuje zawistnymi hejterami, których my przecież także mamy całe legiony – w sprawie podejrzenia o istnienie UFO ma Pan 100 procent racji!

 

 

 

 

Tyle o Lechu Wałęsie. Wracając jednak do spraw bieżących – byliśmy w czeskiej Pradze na uroczystej promocji książki dr Steven`a M. Greer`a UNACKNOWLEDGED.Egzemplarz z książką także dostaliśmy. Co niezwykłe - w dziale "Podziękowania" jest... wymieniona Fundacja Nautilus!


Podczas promocji książki były bardzo ciekawe wystąpienia, w tym także naszego znakomitego kolegi z Czech Vaclava Urbana.Z podziwem patrzyliśmy na naszych czeskich kolegów, jak bardzo sprawnie zrobili promocję książki i jak duże zainteresowanie w Czechach wzbudza tematyka związana z UFO. Tak się składa, że mieliśmy okazję w Las Vegas w 2015 poznać osobiście dr Stevena Greera i wysłuchać jego znakomitego wykładu przy okazji kongresu organizacji MUFON. W tym roku w Stanach Zjednoczonych planujemy po raz kolejny być na jego najnowszym wykładzie, na którym opowiada o czymś, co nazwał „CE V”. Sprawa jest interesująca z wielu powodów, w tym także naszych własnych materiałów, które będziemy się starali zaprezentować w specjalnej dla niego prezentacji autorowi książki UNACKNOWLEDGED.

Po prezentacji FN w Pradze ustawiła się do nas kolejka (!) ludzi, którzy... chcieli nam opowiedzieć własne historie o spotkaniach czy obserwacjach UFO. Niektórzy z nich nawet na kartkach czy tekturowych podkładkach narysowali szczegółowy opis tego, co przeżyli wraz z rysunkami! (przykłady poniżej)
 

I już na koniec: pozdrawiamy wszystkich „z powietrza - tekst ten jeszcze piszemy bowiem w samolocie” i po powrocie do Bazy FN zapraszamy na połączenie z pokładem okrętu Nautilus już w najbliższą niedzielę o 21.00. Początkowo nazwaliśmy ten LIVESTREAM „Projekt KONTAKT – pytania i odpowiedzi”, ale po małej naradzie postanowiliśmy zmienić go na trochę bardziej intrygujący: „Projekt KONTAKT - Tajemnica Pieczęci”. Zapraszamy!

      

Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

poprzednie wiadomości:

UFO - TEMATY

Wt, 5 mar 2019 08:55

NASA O UFO - HIPOTEZA O ŻYCIU WE WSZECHŚWIECIE STAJE SIĘ OCZYWISTA

Coraz większa liczba naukowców na pytanie czy istnieje życie pozaziemskie odpowiada jak profesor Jeremy Drake (amerykański astronom z Harvard-Smithsonian Center for Astrophysics), że pytanie nie brzmi już 'Czy?' ale 'Kiedy?' i 'Gdzie?'. Do tego grona zaliczają się coraz częściej przedstawiciele największej na świecie instytucji zajmującej się badaniem kosmosu - NASA. czytaj dalej

Pt, 1 mar 2019 16:50

KOLEJNA INTRYGUJĄCA CECHA UFO – NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCE POTRAFIĄ BYĆ PÓŁPRZEZROCZYSTE

Na naszą skrzynkę e-mailową przyszedł ciekawy opis obserwacji UFO z 1986 roku. W Śremie dwóch chłopców bawiło się przerzucając piłeczkę nad małym blokiem. W pewnym momencie jeden z nich zauważył potężny obiekt w kształcie trójkąta. Miał on jedną bardzo osobliwą cechę: obiekt wydawał się być półprzezroczysty, po czym po prostu zniknął. czytaj dalej

Pon, 25 luty 2019 09:16

WSZYSCY ZNAJĄ SŁYNNEGO ‘LUDZIKA FIRMY MICHELLIN’ – POWSTAŁ ON NA BAZIE OPISU SPOTKANIA Z UFO

Jest symbolem firmy Michellin – światowego giganta w produkcji opon. Nie są znane dokładnie kulisy powstania tego symbolu, ale wiele osób podejrzewa, że inspiracją było Bliskie Spotkanie Trzeciego Stopnia z UFO. czytaj dalej

Pon, 18 luty 2019 08:36

NIEZNANY INCYDENT Z CZASÓW II WOJNY ŚWIATOWEJ – SAMOLOT RAF PILOTOWANY PRZEZ ROMANA SOBIŃSKIEGO OSTRZELAŁ UFO W KSZTAŁCIE DYSKU

„Strzelec pokładowy zakomunikował mu, że leci za nimi świetlisty dysk w kolorze pomarańczowym. […] Sobiński rozkazał strzelcowi otworzyć ogień: wydawało się, że wiele pocisków trafiło w dysk, ale bez skutku” – to fragment relacji o spotkaniu z latającym dyskiem samolotu B-24 Liberator, za którego sterami siedział 26-letni pilot Roman Sobiński. czytaj dalej

Sob, 2 luty 2019 07:24

Amerykański program badania UFO - ten projekt nadal istnieje

W latach 2008-2011 Kongres Stanów Zjednoczonych przekazywał co roku po 22 mln dol. na projekt o nazwie Advanced Aerospace Threat Identification Program. Jego zadaniem było badanie niezidentyfikowanych obiektów latających oraz niewyjaśnionych zjawisk powietrznych. czytaj dalej

Pt, 18 sty 2019 06:56

Asteroida Oumuamua jest postrzegana jako statek rozpoznawczy obcych

Żydzi straszą największą w historii katastrofą. Odkryta Asteroida jest statkiem UFO? czytaj dalej

zobacz archiwum...

  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.