startUFO -TEMATY
Pt, 3 cze 2011 05:49 | Czytany: 12125x | Komentarzy: 6

Mitchell przerywa milczenie

     

Edgar Mitchell to jeden z tych ludzi, który stanął na powierzchni Księżyca. Brał on udział w misji Apollo 14 w roku 1971. W poniedziałek 20 kwietnia po raz kolejny powiedział coś, co twierdzi od wielu lat: życie pozaziemskie istnieje, a prawda ukrywana jest przez Stany Zjednoczone oraz rządy innych państw.

 

 

 

W 2009 roku były amerykański astronauta uczestniczył w spotkaniu słynnego National Press Club, gdzie pojawił się w związku z kończącą się piątą coroczną X-Konferencją – spotkaniem badaczy UFO. Mitchell jest od dawna znany z tego, że wprost mówi o obecności obcych istot na ziemi nie próbując nawet wydziwiać o „wojskowych technologiach”, gdyż akurat te ostatnie zna jak mało kto. Nie jest szczególną tajemnicą, że przez wiele lat był pilotem testowym najbardziej tajnych amerykańskich samolotów i ma bardzo dobre kontakty w gronie najwyższych wojskowych armii USA. Obszerna relacja ze spotkania National Press Club została przedrukowana przez największe światowe agencje.

Ludzie od dawna zastanawiają się, "czy jesteśmy sami we wszechświecie". - Nie, nie jesteśmy sami” – przekonywał zebranych Mitchell.

 

- Naszym przeznaczeniem – moim zdaniem – i od tego możemy zacząć, jest stać się częścią społeczności planetarnej. (…) Powinniśmy być gotowi sięgnąć umysłem dalej poza naszą planetę i poza nasz układ słoneczny, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę tam się dzieje.

 

Edgar Mitchell dorastał w Roswell w Nowym Meksyku, gdzie – jak przekonuje wiele ufologów – doszło w roku 1947 do katastrofy niezidentyfikowanego obiektu latającego, określanego jako UFO. Mitchell mówi, że mieszkańcy z jego rodzinnego miasteczka "byli uciszani, a wojsko nakazało im nie mówić o swych doświadczeniach publicznie". Ostrzeżono ich przed "złowieszczymi konsekwencjami", jeśli nie zastosują się do tych zaleceń.

 

Były astronauta dodaje jednak, że oni "nie chcieli iść do grobu ze swoją historią. Chcieli ją opowiedzieć komuś, do kogo mieli zaufanie. Ze względu na to, że pochodziłem z tego regionu i sam byłem na księżycu, uznali mnie za osobę na tyle właściwą, by opowiedzieć mi po cichu swoje niezwykłe historie".

 

Około dziesięć lat temu – poinformował Mitchell – miał on w końcu możliwość wzięcia udziału w spotkaniu w Pentagonie, gdzie mógł przedyskutować to, co mu przekazano. Jeden z admirałów, którego nazwiska nie podał, a który ma pracować w Połączonym Komitecie Szefów Sztabów (Joint Chiefs of Staff), obiecał rzekomo, że ujawni prawdę – powiedział Mitchell. Historie na temat katastrofy UFO "zostały potwierdzone", ale admirałowi odmówiono wówczas dostępu do dalszych materiałów.

 

Ten sam admirał – jak twierdzi Mitchell – teraz zaprzecza całej historii.

 

- Wzywam tych, którzy wątpią: Czytajcie książki, zdobywajcie wiedzę, zacznijcie rozumieć, co tak naprawdę się dzieje. Bo w rzeczywistości nie ma wątpliwości co do faktu, że jesteśmy przez kogoś odwiedzani – stwierdził.

 

- Wszechświat, w którym żyjemy, jest o wiele bardziej zdumiewający, ekscytujący, skomplikowany niż jesteśmy w stanie uzmysłowić to sobie w obecnym czasie – dodał.

 

Rzecznik NASA zapytany o to, czy amerykańska agencja kosmiczna próbuje ukryć istnienie obcych, zdecydowanie zaprzeczył. - NASA nie śledzi UFO. NASA nie bierze udziału w jakimkolwiek ukrywaniu życia pozaziemskiego na tej planecie, czy w jakimkolwiek innym miejscu. Kropka – zakończył wczorajszą dyskusję Michael Cabbage.

 

Stephen Bassett, szef grupy badawczej Paradigm (Paradigm Research Group - PRG), która gościła X-Konferencję, powiedział, że prawda na temat życia pozaziemskiego jest ukrywana, ponieważ mogłaby się okazać bombą pod względem również politycznym. - Amerykańska polityka ma swój trzeci tor i są to właśnie pytania związane z UFO. To o wiele bardziej radioaktywna dziedzina niż pracownicy Social Security mogliby kiedykolwiek przypuszczać – powiedział Bassett.

 

 

Pełną wersję wywiadu Edgara Mitchella można zobaczyć poniżej:

 

 

 

 

Oświadczenie Edgara Mitchella nie jest szczególnym zaskoczeniem, gdyż od wielu lat mówi mniej więcej to samo. Dla nas te informacje także nie są wielką niespodzianką, gdyż świadomość „odwiedzin naszej planety przez obcych” jest czymś oczywistym. Pozytywnym na pewno jest fakt, że ów wywiad „przebił się” przez sito wielkich światowych agencji informacyjnych i został przedrukowany. Z naszego doświadczenia wynika, że nie istnieje coś takiego jak „spisek milczenia UFO w redakcjach”, a jedynie pogarda, rozbawienie i skrajne lekceważenie takich „niepoważnych tematów”. Traktuje się informacje o UFO jako ciekawostkę, ot niegroźną fanaberię, obok informacji o „pieczarce rekordzistce” i nowych kłopotach rodzinnych znanej gwiazdy estrady... Warto się zastanowić, jaką minę będą mieli kiedyś ludzie, którzy bodaj najważniejszą informację dla „trzeciej planety od słońca” spychali gdzieś w korytarz dziwactw i głupot... Będziemy kiedyś mieli śmiechu co niemiara drodzy czytelnicy stron www.emilcin.com... Będziemy się śmiali z nich dosadnie, szczerze i bardzo głośno! ;)     

Komentarze (6)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 18 cze 2011 10:04 | brak oceny

fara | Gość

ja to bym się tak nie cieszył z faktu przebywania ich na ziemi, bo niestety ziemia jest przez nich okupywana, i są inni "lepsi" ale narazie nie interweniują, wolności nam trzeba, nie ufoli.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 15 cze 2011 09:29 | brak oceny

etrebil | Gość

Ciągle pozostaje pytanie dlaczego obcy nie chcą się ujawnić w sposób "spektakularny". Spotkanie z rolnikiem na polu, kierowcą na szosie, rozbicie statku czy enigmatyczne światła na niebie to za mało. Najprostsza odpowiedź brzmi: obie strony są nieprzygotowane. I tu nasuwa się myśl, że liczne filmy o obcych, popularyzacja tematu w internecie są inspirowane. Cokolwiek byśmy nie pisali o UFO faktem jest, że istniejemy zawieszeni w ogromnym kosmosie.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 8 cze 2011 10:46 | brak oceny

henry | Gość

Tzw. UFO po prostu jest i to od dawna. Sam widziałem duży obiekt, około 1000 m długości, w kształcie walca, który pionowo skrył się w ziemi. Jeżeli tak, to ktoś kiedyś w ziemi wybudował bazę-lądowisko. Kiedy? Kto? Dlaczego? Niestety pozostaje bez odpowiedzi.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 16 cze 2011 21:01 | brak oceny

henry | Gość

bliska okolica Płocka, Wisła tam gdzie była ostatnio powódź

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 9 cze 2011 22:59 | brak oceny

Przemek | Gość

Henry powiedz gdzie widziałes ten obiekt. Co to za miejscowość??

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 6 cze 2011 00:40 | brak oceny

Przemek | Gość

No zjawisko UFO to nie brednie to czysta prawda, takie są po prostu fakty. A ci, którzy się z tego śmieją należą po prostu do tzw: czarnej masy, ogłupionej i skupionej na idiotyzmach życia codziennego. Być może śmieją się z tego z powodu strachu przed tym.
Zainteresowanym polecam artykuły/książki Kazimierza Bzowskiego niestety juz św. pamięci.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 4 cze 2011 18:16 | brak oceny

traszka111 | Gość

Dziwi mnie, że to co wydaje się ( dla mnie ) oczywiste dla większości moich znajomych to tylko brednie. Jak tylko wspominam o UFO kiwają głowami z pobłażliwością. Kiedyś nadejdzie taki dzień, że doznają wielkiego szoku. Ja będę w pewnym sensie do tego przygotowany. Ile można żyć w błogiej nie świadomości?

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 8 cze 2011 20:09 | brak oceny

voltorb | Gość

Całkowicie się z TB zgadzam :) u mnie jest to samo

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 8 cze 2011 20:09 | brak oceny

voltorb | Gość

Całkowicie się z TB zgadzam :) u mnie jest to samo

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 3 cze 2011 11:54 | brak oceny

Jarek | Gość

Szkoda tylko że jak do tej pory sami jesteśmy wyśmiewani.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 3 cze 2011 21:27 | brak oceny

Nihilista | Gość

Odkąd prof. Wolszczan odkrył planety pozasłoneczne to nie jest tak że się z nas śmieją.Teraz to my mamy powód do śmiania. Przy takiej gęstości planet we Wszechświecie to nie możliwe że nie ma obcych istot. Pewnie wtedy zrzedły im miny hehe...UFO nadchodzi...

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

poprzednie wiadomości:

UFO - TEMATY

Czw, 26 maj 2011 21:13

Bliskie Spotkania Czwartego Stopnia. Zapis z kamery monitoringu.

Kamera była ustawiona w pokoju osoby, która przeżyła CEIV, czyli Bliskie Spotkanie IV Stopnia. Pytanie jest tylko, czy film jest wiarygodny... czytaj dalej

Śr, 25 maj 2011 10:14

Czy zobaczenie ponowne obiektu UFO jest tylko przypadkiem?

Ten sam obiekt UFO świadek widział dwukrotnie na przestrzeni 10 lat! Kiedy obiekt UFO w kształcie dysku przemieszczał się słychać było delikatny świst. Świadek wykonał świetne zdjęcia tego obiektu. Widział go jeszcze raz i także wtedy udało się mu go sfotografować!   czytaj dalej

Wt, 24 maj 2011 12:10

Nad kręgami zbożowymi przelatują małe, kuliste obiekty – to fakt bezdyskusyjny!

Czym są te obiekty? Czy mają związek z powstawaniem kręgów zbożowych? Czy są istotami posiadającymi świadomość, czy jedynie automatami? W Bazie FN planujemy odbyć panel dyskusyjny o dziwnych obiektach, które są fotografowane nad piktogramami. czytaj dalej

Czw, 19 maj 2011 11:46

Lewitujący... samolot?

Złudzenie optyczne czy... coś niezwykłego? Czytelnik serwisu FN zauważył coś, co nazwał 'lewitującym samolotem'. czytaj dalej

Wt, 5 kwi 2011 11:32

Bliskie spotkanie trzeciego stopnia w Lelowie w 2004 roku.

60-letni Józef Niepsuj oraz małżonkowie Władysław (65 l.) i Krystyna (58 l.) Zientarscy widzieli dziwną postać: około metra wysokości, w kolorze pomarańczowożółtym. Przybysz bardzo szybko biegał i kiedy chcieli się do niego zbliżyć, błyskawicznie wzbił się w niebo. czytaj dalej

Wt, 5 kwi 2011 11:19

Wolszczan o kosmitach

„Kosmici mogą być wokół nas, a my ich nie widzimy” – twierdzi najsłynniejszy polski astronom. czytaj dalej

zobacz archiwum...

  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.