startŚwiat
Pon, 14 lis 2011 13:49 | Czytany: 4510x | Komentarzy: 1

Nowa tajemnica Marsa

     

Opportunity pracuje na Marsie już osiem lat i wciąż odkrywa nowe rzeczy.

Opportunity szukała i badała jasne żyły skał , które były widoczne przez glebę Marsa.

Przy okazji zostały sfilmowane dziwne „żyły”, które wyglądają, jak część jakiejś budowli, a na jasnym piasku Marsa widać wyraźnie jasne, kamienne bloki, zniszczone przez czas.

Nie wyglądają one na strukturę powstałą w sposób naturalny.

Odkrycie wymaga głębszej analizy z większej ilości zdjęć. Trzeba poczekać, aż Opportunity  zakończy swoją misję na Marsie.

Ania - Nibiru

 

 

 

 



     

Komentarze (1)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 14 lis 2011 15:56 | brak oceny

lpf | Gość

co oni tam widzą ?????

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie




* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

poprzednie wiadomości:

Świat

Pon, 14 lis 2011 05:07

Fala obserwacji UFO w Meksyku!

Niezwykła numerologicznie data 11.11.11 przyniosła kilka spektakularnych obserwacji UFO w światowej stolicy tego zjawiska, czyli Meksyku. Na początek film nagrany dzień wcześniej w stanie Dolna Kalifornia w północno-zachodnim Meksyku położony na Półwyspie Kalifornijskim. czytaj dalej

Wt, 8 lis 2011 15:03

Kosmiczne DNA

Kosmiczne DNA - Double Helix czytaj dalej

Pon, 7 lis 2011 16:17

Na Księżycu Jowisza, Europie, odnaleziono ślady cywilizacji starożytnej.

Są dowody na to, ze na Europie , Księżycu Jowisza, istniała starożytna cywilizacja. czytaj dalej

Pt, 4 lis 2011 14:18

Lord Hugh Dowding, Marszałek Lotnictwa UK, ostrzega

Lord H. Dowding, Marszałek Lotnictwa z Wielkiej Brytanii mówi o sytuacji Ziemi w świetle niewyjaśnionych zdarzeń w Kosmosie. czytaj dalej

Śr, 26 paź 2011 13:46

Dziwne kształty latających objektów - UFO? a może coś innego?

Humanoidzi i Byty są Istotami, których struktura ciała przypomina ludzką. czytaj dalej

Pon, 24 paź 2011 16:35

UFO nad Bazą Wojskową Nellis

W listopadzie 1994 roku, jako S-30, sfilmowano objekt UFO w czasie ćwiczeń w Bazie Wojskowej Nellis. czytaj dalej

zobacz archiwum...

  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.