startUFO -TEMATY
Wt, 6 sie 2019 10:19 | Czytany: 724x | Komentarzy: 0

FILMY Z OBIEKTAMI UFO – SPOTKANIE PROJEKTU FOTO-LAB FN

     

Powoli wracamy z wakacji i zabieramy się do pracy. Zwłaszcza sprawa kilku projektów jest bardzo pilna, w tym Projektu KONTAKT i projektu FOTO-LAB FN. Dostaliśmy bardzo ciekawą propozycję, aby uczestniczyć w obserwacji tego, co się dzieje w pobliżu korony słonecznej. W naszej Bazie FN mamy teleskopy (w tym jeden, którym steruje komputer), ale tego typu obserwacja wymaga także odpowiednich filtrów.

Odbyło się właśnie spotkanie zespołu projektu z grupą pasjonatów interesujących się obserwacją nieba, którzy zaproponowali nam tego typu eksperyment. Rzeczywiście materiały nagrywane w ten sposób potrafią być zdumiewające. Oto przykład tego, co jest publikowane w internecie – materiały o tych obserwacjach UFO zostały zaprezentowane w naszej Bazie FN podczas prezentacji.

Autorem nagrań jest Eric Omuamua, który ma bardzo podobny teleskop do tego, który jest w Bazie FN.


Za pomocą teleskopu z odpowiednim filtrem wykonuje on zdjęcia obiektów UFO, które pojawiają się w przestrzeni kosmicznej, ale także właśnie w bezpośredniej bliskości Słońca. Postaramy się wkrótce zrobić bardzo podobne zdjęcia i filmy.
 

I jeszcze film z witryny Eric`a Omuamua na youtube, który umieścił 2-go sierpnia 2019.

 

 

I jeszcze kilka filmów z tych, które trafiły na pokład okrętu Nautilus w ostatnich dniach. Filmów mamy naprawdę dużo i wakacje trochę wpłynęły na powstanie małego zatoru w naszej machinie, ale już powoli wracamy do normalnej pracy.

 From:[...]
Sent: Tuesday, July 23, 2019 10:41 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl; nautilus@nautilus.org.pl
Subject: od[...] UFO! 2 dni temu nagrałem!
 
Witam i jak zawsze pozdrawiam cała załoge FN!
Dwa dni temu przy obserwacji nocnego nieba- pojawił się nagle bardzo szybko przemieszczający się obiekt. Z początku myślałem, że to myśliwiec, był bardzo wysoko, świecil stalym światłem, ale dość słabawym. Po czym nagle ROZBŁYSNĄŁ "ŚWIATŁEM ATOMOWYM"- przemieszczał się z dużą prędkością na nocnym niebie. Wyciagnąłem szybko kamerę, i na szczęście udało mi się go namierzyć. I od razu odruchowo załączyłem potężny zoom, przybliżyłem obiekt do ok. x250. Z początku ciężko się dostrajało, ale w końcu dostroiło. Chociaż obiekt był cały czas za jakąś dziwną mgiełką. Ale z moich obserwacji UFO wynika jednoznacznie, że w ten sposób maskują się- stosując osłony energetyczne. Ale co NAJWAŻNIEJSZE- nagle stała się rzecz niebywała!- w 36 sekundzie filmiku obok obiektu przeleciała jakaś "ZIELONA ENERGIA"-w blasku tego światła atomowego emitowanego przez UFO. Wszystko to mam uchwycone na filmiku! Podejrzewam, że energia ta miala wiele wspólnego z tym obiektem "MATKĄ". Kamerę miałem rozkręconą na zoomie x250 i skoro na tak potężnym zbliżeniu uchwyciłem oba te obiekty równoczesnie w kadrze, to musiały wspołpracować z sobą. Przy czym ten obiekt "MATKA" Przez ponad minute leciał z dużą predkością, natomiast ta "ENERGIA" to tylko przez 2 sekundy ją widziałem- wszytsko zarejestrowałem na filmie! :] I co charakterystyczne [bo porobilem wstępne stop-klatki z tego filmiku] ten NOL miał jakieś "RÓZOWE DYSZE NAPĘDZAJĄCE"-dokladnie to widć na stop-klatkach.
W załączniku przesyłam parę wstępnych fotek [stop-klatek]. Foty od 1 do 5 to na nich widać oba te obiekty [4a i 5a- to są powiekszone wycinki tej dziwnej, zielonej energii].
I teraz taka sprawa- bo mam ten filmik zgrany, przygotowany, dodatkowo porobilem zwolnienia itd...
Jeśli zamierzacie opublikować to w głównych wiadomościach, to przeslę cały ten materiał, filmiki na FILEMAIL.
Pozdrawiam serdecznie.
[dane do wiad. FN]

 

From: [...]
Sent: Tuesday, July 30, 2019 12:54 PM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Odp: RE: Ufo dzialdowo

Witam. Nagranie przeslal mi kolega z ktorym pracuje. Sytuacja wyglada tak ze 2 lata temu gdy zaczal pracowac ze mna powiedzialem mu wszystko czego sie dowiedzialem o ufo. Uwierzyl i powiedzial ze tez chcialby to zobaczyc, wtedy powiedzialem mu ze jak naprawde bedzie chcial to zobaczyc to przyjdzie dzien ktorego sie nie spodziewa i zobaczy to. Tydzien temu mialem z nim zmiane(pracujemy na stacji bp) i spytal soe mnie co sie dzieje z ufo czy sa nadal jakies akcje ze tak to nazwe wiec opowiedzialem mu co i jak. I tego samego dnia wieczorem nagral ten wlasnie film. Rozmawialem z nim wczoraj przez telefon to mowi ze najdziwniejsze jest to ze tylko on i jego kolega to widzieli ale pozostala 4 osob nie widziala nawet tego golym okiem a na nagraniu widac ze to niemozliwe zeby tego nie widzieli. Malo tego, zartowali sobie z nich ze chyba sie za duzo napili. Przestal nagrywac poniewaz obiekt zblizal sie do domu i wiedzial ze straci go z widoku, przestal nagrywac i pobiegl w strone tego domu zeby dalej nagrywac ale obiekt po prostu znikl, nie bylo go. Co o tym sadzicie? Pozdrawiam


From: [...]
Sent: Monday, August 5, 2019 10:14 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: UFO lub błysk światła na nagraniu

Witam, parę dni temu kolega mieszkający tymczasowo w Stanach Zjednoczonych nagrał telefonem komórkowym serię krótkich filmów z samochodu żeby pokazać mi panoramę miasta. Na jednym z filmów w lewym górnym rogu w piątej sekundzie widać jakiś dziwny obiekt szybko przelatujący. Chcielibyśmy się dowiedzieć czy to był obiekt UFO czy może tylko jakaś dziwna gra świateł odbijająca się od szyb. Bardzo proszę o odpowiedz, film w załączniku. Aha, dodam, że ani ja ani kolega który nagrał film nie widzieliśmy na początku błysku dopiero trzeci kolega któremu pokazałem nagranie dostrzegł owe światło.

Pozdrawiam Pana Roberta i całą ekipę, Dawid.

Witamy,
Dziękujemy za e-mail, opis i plik. Autorytatywne swierdzenie „to było to i to” jest niemożliwe, ale jedna uwaga: film był wykonany przez szybę, a tego typu filmy nie są w ogóle analizowane. Prawdopodobieństwo wystąpienia bliku (odbicia czy refleksu) jest bowiem zbyt duże.
Pozdrawiamy
projekt Foto-Lab FN
Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.
Copyright © 1999-2019 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Witam, jestem autorem nagrania - mam do niego wszelkie prawa.

Filmowałem samolot nagle coś wleciało w kadr bardzo szybko.
Proszę oglądać w spowolnieniu.

Może też to być jakiś owad.

[dane do wiad. FN]

From: [...]
Sent: Saturday, August 3, 2019 7:21 PM
To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Dwa Obiekty UFO w Rudzie Śląskiej

Witam Mostek Kapitański !
     W piątek dwa tygodnie temu tj. 19.07.2019 postanowiłem, że zrobię kilka fotek i może nagram coś- jak na prawdziwego "łowcę UFO" i uczestnika projektu "Otwarte Niebo" przystało. Na początku, pomyślałem "jest późno, pogody nie ma, jest zachmurzone niebo ...itd. itd " W końcu jednak "złe" myśli przegrały z myślą: przecież niezbadane są wyroki Wszechświata :).  Nakręciłem 3 filmy po kilka minut każdy. Przy ostatnim, który nakręciłem o godzinie 19:33 z okna mojego mieszkania w Rudzie Śląskiej przy ulicy Mickiewicza 6 okazało się, że jednak warto było ! i to zwykłym telefonem Samsung Galaxy XCover 4. Uchwyciłem dwa obiekty dyskoidalne poruszające się bardzo szybko- pierwszy obiekt widać na filmie od 1m15s12 do 1m16s01 a drugi przelatuje od 3m18s16 do 3m19s00.
      Jako, że sprawa wydała mi się niesamowita, żeby uchwycić dwa obiekty w tak krótkim czasie i to że obiekty "latają" mi nad głową w miejscu gdzie mieszkam, postanowiłem podejść do opracowania materiału z filmu bardziej profesjonalnie niż zwykle.
      Obróbka materiału wraz z zastanowieniem się nad nim trwała dość długo, ponieważ musiałem się nauczyć składać filmy,bo wcześniej nie było mi to do niczego potrzebne :). Ostatecznie nałożyłem na siebie klatki z filmu , uruchomiłem Google Earth, naniosłem siatkę pozwalającą mi zmierzyć odległości,  zmierzyłem czas lotu  między poszczególnymi sekwencjami ruchu obiektu i po tych wszystkich karkołomnych czynnościach, wyszło mi to, że to nie może być ptak i nie jest to jakiś tam owad, który "wszedł" mi w kadr. Oszacowałem prawdopodobną prędkość pierwszego obiektu ponieważ jego tor lotu odbywał się wzdłuż linii horyzontu, natomiast z drugim obiektem okazało się to na tyle skomplikowane, że aż niewykonalne- nie mogłem określić jego prędkości, ponieważ nie mogłem nawet w przybliżeniu  określić miejsca w którym leciał. Szacowana szybkość pierwszego obiektu wyniosła mi z obliczeń od 2800 km/h do 4100km/h !!! czyli od 2.3 do 3.3 Macha

PS. Przesyłam jak zawsze oryginał filmu i materiał nad którym pracowałem -to już na Filemeil.com
                                                                                                                                        Pozdrawiam Wszystkich Załogantów Gorki73

Poniżej analiza przelotu obiektu wykonana przez autora filmu.

 

I jeszcze screeny z filmu przysłane przez autora.

I jeszcze mapa przelotu obiektu.


From: [...]
Sent: Thursday, June 27, 2019 5:45 PM
To:nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Odp: RE: RE: RE: obiekty
 
Dzień dobry
Minęły dwa lata od wysłania do was materiału filmowego  co dalej z nim ? Miał być
przejrzany przez ekspertów i opublikowany. Nie dostałem od Fundacji informacji na ten temat
można by wysnuć tezę że materiał jest za dobry i wolicie publikować zamazane i nie wyraźne
zdjęcia idąc jeszcze krok dalej to informacja ale tylko do pewnego momentu dalej grupa trzymająca władze już wam nie pozwala. :)  Oczywiście ja tej tezy  tu nie stawiam taki mały żart.
Co dalej z materiałem ?
Pozdrawiam serdecznie :)

 

Mamy ok. 300 filmów z UFO z przestrzeni ostatnich 5 lat czekających do publikacji. Pewnie ten film jest także wśród nich – niestety możliwości naszego „przerobu” materiałów są ograniczone przy takiej ich ilości.  Robimy i tak wszystko co możliwe kradnąc czas przeznaczony dla naszych rodzin, firm itp. Rzeczy „zapierające dech w piersiach” przeważnie wchodzą od razu, ale reszta musi zaczekać.
Mamy kłopot ze znalezieniem Pana materiału. Czy może Pan wstawić film na youtube i przesłać nam do tego materiału link? Albo przesłać go ponownie używając witryny https://pl.filemail.com/
Pewnie ktoś z kolegów go „otagował na potrzeby bazy danych” w taki sposób, że nie możemy ustalić, gdzie on jest. Po adresie e-mail czy imieniu i nazwisku nie znajdujemy rekordów w bazie danych.
Pzdr
FN
Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.
Copyright © 1999-2019 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

From: [...]
Sent: Saturday, August 3, 2019 5:38 PM
To: NET FN <netfn@onet.eu>
Subject: Odp: RE: RE: RE: RE: obiekty

Dzień dobry przesyłam link do nagrania
https://www.youtube.com/watch?v=Z-P0WbYu87Y&feature=share&fbclid=IwAR1lRF8RmOBos1BZUnlfs_hlnYHe6IwHir-JqH9cqF58FL3sRQEVWAEYXDs

Pozdrawiam     

Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

poprzednie wiadomości:

UFO - TEMATY

Śr, 24 lip 2019 06:53

USO CZYLI NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY PODWODNE – CZY OBCY MAJĄ BAZY NA DNIE OCEANÓW?

Potrafią przemieszczać się pod wodą z prędkością nawet wielu tysięcy kilometrów. Mają kształt kul, spodków lub cygar. Nazywamy ich USO. Ukazała się książka zawierająca ciekawą tezę – obcy mają swoje bazy na dnie oceanów. czytaj dalej

Śr, 3 lip 2019 09:01

OPERACJA ‘OTWARTE NIEBO’ – W TRAKCIE LOTU MYŚLIWCA… TELEPATYCZNY PRZEKAZ OD OBIEKTU UFO

Do Fundacji Nautilus zgłosił się wojskowy pilot. Na jego prośbę nie podajemy jego personaliów ani typu samolotu, na którym lata (nie mówiąc o specyfikacji jednostki), aby nie można było ustalić, kim jest. Opowiedział jednak historię z UFO, która sprawiła, że zespół Projektu „OTWARTE NIEBO” zaangażował w sprawę wszystkie siły. czytaj dalej

Nie, 23 cze 2019 06:25

10 LAT ZNAKOMITEJ SERII DOKUMENTALNEJ ‘ANCIENT ALIENS’

‘Ancient Aliens’ (w polskiej wersji ‘Starożytni Kosmici’) to światowy fenomen, który w USA z powrotem przywrócił zainteresowanie UFO i tematem obecności obcych cywilizacji na Ziemi. Erich von Daniken z okazji 10 lat istnienia serialu powiedział o roli, jaką ‘Ancient Aliens’ odegrali w światowym badaniu tego zjawiska. czytaj dalej

Sob, 22 cze 2019 08:56

KULE ŚWIATŁA ATAKUJĄCE LUDZI – ZAGADKOWY FENOMEN ‘CHUPA-CHUPA’

W latach 1974-1978 na brazylijskiej wyspie Colares doszło do jednego z najdziwniejszych incydentów związanych ze zjawiskiem UFO. Ludzi atakowały jasne kule, w których wystrzeliwały promienie robiąc dotkliwe rany. W Bazie FN odbyło się na ten temat spotkanie zespołu projektu „Otwarte Niebo”. czytaj dalej

Pon, 17 cze 2019 07:10

BLISKIE SPOTKANIA Z UFO – ŚLADY W URZĄDZENIACH GPS, SNY I MANIPULACJA ŚWIATŁEM

Pojawienie się urządzeń rejestrujących zapisy GPS dało nowe narzędzie w ustalaniu przebiegu Bliskich Spotkań Trzeciego lub Czwartego Stopnia z UFO. Obce istoty wykasowują pamięć w umysłach świadków, ale ‘ślady’ można znaleźć w urządzeniach GPS. Prezentujemy taką historię z 2014 roku związaną z zegarkiem marki Suunto Ambit 3S. czytaj dalej

Sob, 1 cze 2019 06:56

OBCE CYWILIZACJE DO LUDZI: PORUSZACIE TO W ZŁYM KIERUNKU!

Cywilizacja ludzi na Ziemi wkracza w fazę zdumiewającą w historii naszej planety: na skutek lawinowo rosnącej liczby ludzi i niewyobrażalnej skali spalania zasobów naturalnych planety wchodzimy w fazę ‘samozagłady naturalnego środowiska Ziemi’. Obce cywilizacje przekazują nam jasny przekaz: poruszacie to w złym kierunku! czytaj dalej

zobacz archiwum...

  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.