startPolska
Czw, 30 kwi 2020 13:48 | Czytany: 1701x | Komentarzy: 1

NA KANALE HISTORY CHANNEL RUSZYŁ SERIAL O SŁYNNYM RANCZU SKINWALKER

     

Tam UFO ma pojawiać się regularnie, były incydenty z okaleczanie  bydła i dziwne manifestacje niewyjaśnionych zjawisk. Cały teren został otoczony kamerami za setki tysięcy dolarów.


Tam UFO ma pojawiać się regularnie, były incydenty z okaleczaniem  bydła i dziwne manifestacje niewyjaśnionych zjawisk. Cały teren został otoczony kamerami za setki tysięcy dolarów. Teraz o ranczu Skinwalker powstał serial, który można obejrzeć także w Polsce.

O sprawie rancza Skinwalker jeszcze do tej pory nie było w serwisie FN, choć ta sprawa właśnie pojawiła się w korespondencji do Fundacji Nautilus.

From:
Sent: Wednesday, April 29, 2020 10:50 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Witam, pytanie w sprawie "Rancza kosmitów"

Witam,
Nazywam się […] , 38 lat i mieszkam w […] nad Bugiem. Moje hobby to łucznictwo, modelarstwo i szeroko rozumiany rozwój duchowy. Właśnie obejrzałem program pt. "Ranczo kosmitów" wyemitowany na kanale HISTORY. Ogólnie bardzo mi się podobał pierwszy odcinek, jednak skończył się w typowo "amerykański" sposób. Dlatego chciałem zapytać, czy Państwa zdaniem (jako doświadczonych ufologów) warto to oglądać?  Czy może jest to kolejny program jakiegoś producenta, który chce zarobić na temacie "Extraterrestrials'ów"?
POZDRAWIAM SERDECZNIE
[…]

 
[…] Witam
Ostatnio Kanal History przeprowadzi 12h live z Rancza Skinwalkera. I mniej wiecej 3:07:20 pojawia sie cos dziwnego.Zanim odpowiedź dla czytelnika – kilka informacji o samym ranchu Skinwalker. Czym jest to miejsce?

W 1994 r. ranczer Tom Gorman zakupił po okazyjnej cenie kawałek ziemi w hrabstwie Duchesne. Według zapewnień jego samego i jego najbliższej rodziny na posesji dochodziło do manifestacji dziwnych zjawisk, które sprawiły, że rodzina była na skraju załamania nerwowego. Po pewnym czasie Gormanowie dowiedzieli się, że według indiańskich legend ich ranczo leży na przeklętej "ścieżce Skinwalkera".

O dramatycznych przeżyciach mieszkańców "Rancza Skinwalkera" świat dowiedział się w drugiej połowie lat 90. Wiele relacji na ten temat pochodziło od George’a Knappa - dziennikarza i kilkukrotnego laureata Emmy, który wraz z dr. Colmem Kelleherem napisał książkę "Hunt for the Skinwalker" ("Polowanie na Skinwalkera", 2005) stanowiącą reporterski zapis tamtejszych wydarzeń.

Kelleher przez kilka lat pełnił funkcję dyrektora organizacji badawczej NIDS, finansowanej przez miliardera Roberta Bigelowa, która w 1996 r. zakupiła ranczo od nękanej przez tajemniczą "siłę" rodziny Gormanów. W 2018 roku na podstawie książki powstał film dokumentalny o tym samym tytule. Badaczom przebywającym na farmie nie udało się jednak zarejestrować żadnych niewyjaśnionych zjawisk, choć, jak twierdzą, dochodziło do nich przez cały czas. Zdaniem śledczych część zjawisk kieruje się swego rodzaju inteligencją pozwalającą na unikanie kamer.
Rodzina Gormanów opowiadała, że wielokrotnie byli świadkami manifestacji obiektów UFO.  Tom Gorman kiedyś obserwował obiekt UFO, który unosił się na tle sąsiadującego z posesją wzniesienia. Według jego słów pojazd wyglądał jak niewielki "myśliwiec", którego szperacze intensywnie przeczesują grunt. Po chwili UFO miało odlecieć.

Innego dnia Gorman zauważył w śniegu ślady krowy, która oddzieliła się od stada. Ślady racic niespodziewanie urywały się pośrodku polany. Tom nigdy potem nie widział zaginionej krowy i nie miał pojęcia, co się z nią stało. Inny dziwny incydent dotyczył cielaka, na którym odkryto zadane z chirurgiczną precyzją cięcia. I tak pojawiła się hipoteza, że na ranczu dochodzi do okaleczeń bydła. Wśród relacji rodziny zamieszkującej rancho pojawiała się tam także brama do innego portalu, przez którą miał przelecieć obiekt UFO. Po pewnym czasie rodzina miała dość i całą posiadłość sprzedała w ręce milionera, a jednocześnie fana zjawisk UFO.


 


Teraz sprawa rancha Skinwalkera trafiła do serialu kanału History Channel. Taki tekst znajduje się jako reklama serialu w zapowiedzi History HD.

[…] Serial powstały dzięki bezprecedensowej okazji, jaką był uzyskany przez HISTORY nieograniczony dostęp do Skinwalker Ranch w stanie Utah – terenów słynących z wyjątkowej aktywności paranormalnej i licznych obserwacji UFO. Zobaczymy nigdy wcześniej nieprezentowane nagrania pokazujące rancho i to, co się na nim znajduje. Będziemy też świadkami prac badawczych prowadzonych na jego ponad 200-hektarowym obszarze zmierzających do rozwiązania zagadki tego niezwykłego miejsca.  Naukowcy i eksperci wykorzystają najnowsze zdobycze techniki – od laserów i georadarów począwszy  przez drony przekazujące obraz termograficzny aż po rakiety. W dążeniu do poznania prawdy ekipa podejmie niejedno ryzyko, ale też dokona szokujących odkryć. W latach 50. XX wieku Skinwalker Ranch i teren je okalający zyskały nazwę Alei UFO, a liczne dziwne zdarzenia i nietypowa aktywność zaobserwowana w okolicy przykuła uwagę mediów na całym świecie. Od tamtej pory obszar ten był sprawdzany i poddawany analizom, również w ramach tajnych operacji rządu USA. W roku 1996 rancho kupił miliarder i pasjonat UFO, Robert Bigelow, który prowadził na nim własne eksperymenty badawcze. Trzy lata temu sprzedał nieruchomość  tajemniczemu nabywcy, który chce pozostać anonimowy.Obejrzeliśmy pierwszy odcinek. Robi wrażenie wyposażenie ekipy, która prowadzi eksperymenty na ranczu – to jest sprzęt wart miliony dolarów. Wszędzie są kamery, specjalne bazy do minitoringu, w powietrzu latają drony, a na miejsce właściciel przylatuje luksusowym helikopterem. Gdybyśmy dysponowali 1/10000 tego budżetu co nasi amerykańscy koledzy, to z pewnością można by założyć bardzo porządny monitoring na przykład miejsca w Emilcinie, gdzie dochodziło do absolutnie pewnej manifestacji UFO (pisaliśmy o tym w serwisie www.emilcin.com)

https://www.emilcin.com/artykuly,2881,emilcin--obiekt-ufo-widzieli-swiadkowie-i-byl-najprawdopodobniej.html

 


Czy warto to oglądać? Na pewno warto zobaczyć, jak potrafią bawić się w „polowanie na UFO” bardzo bogaci ludzie w USA. Będziemy nagrywać cały serial i dokładnie prześledzimy losy jego bohaterów, bo produkcja jest zrobiona na wysokim poziomie. Obecny właściciel rancza raczej nie chce na tym zarobić, lecz kupił je jako prywatną atrakcję i swoistą bazę do polowania na UFO. Z drugiej strony osoby śledzące kolejne etapy naszej skromnej operacji KONTAKT dobrze wiedzą, że do przeżycia nieprawdopodobnej przygody z UFO nie potrzeba budżetu idącego w miliony dolarów, helikopterów, wozów opancerzonych wyposażonych w monitoring czy zespołu kilkudziesięciu ludzi… ;)

https://www.nautilus.org.pl/informacje,39,projekt-kontakt.html
W ostatnich dniach pojawia się sporo zaproszeń do mediów w sprawie ostatniego oświadczenia (faktycznie historycznego) Pentagonu w sprawie filmów z UFO z 2004 i 2015 roku.
30 kwietnia 2020 miała miejsce krótka rozmowa w Radiu TOK FM na ten temat.

  


     

Komentarze (1)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 17 cze 2020 10:32 | brak oceny

Ropa | Gość

Sprawa rancza od zawsze była prawdą ale ten program jest mówiąc szczerze kiczowaty.... Pozdrawiam

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

poprzednie wiadomości:

Polska

Wt, 7 kwi 2020 18:53

OBIEKTY UFO NAWIĄZUJĄ KONTAKT Z OBSERWATORAMI – KILKA HISTORII Z ARCHIWUM FN

UFO to nie tylko obserwacje dziwnych przelotów niezidentyfikowanych obiektów latających czy klasyczne Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia, kiedy świadkowie trafiają na pokłady tych pozaziemskich pojazdów i spotykają się z ich załogami. Zdarzają się historie, które nawet nie wiadomo, jak zaszeregować. Prezentujemy kilka z nich z naszego archiwum. czytaj dalej

Nie, 5 kwi 2020 05:17

UFO na nocnym niebie - ARCHIWUM FN

UFO zostało zauważone przez świadków w nocy. Obiektów było kilka, wykonywały niezwykłe ewolucje, czasami zatrzymywały się w miejscu, po czym znowu ruszały. Tego typu zachowanie jest typowe dla Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. czytaj dalej

Śr, 4 mar 2020 09:25

UFO W ZDANACH – SPOTKANIE ZESPOŁU ‘OTWARTE NIEBO’ FN

Wybraliśmy 5 historii związanych ze zjawiskiem UFO, które zamierzamy zaprezentować w tym roku w Las Vegas podczas kongresu MUFON. Jedną z nich będzie historia incydentu z UFO w Zdanach w latach 2005-2006. czytaj dalej

Sob, 29 luty 2020 08:27

OBSERWACJA UFO NAD SŁUPSKIEM - SIERPIEŃ 2018 ok. 22.00

.  Spojrzałam i widziałam białe światło które miałam wrażenie leci w naszym kierunku ponieważ robiło się coraz większe - relacja świadka obserwacji UFO nad Słupskiem z 2018 roku. czytaj dalej

Wt, 7 sty 2020 07:58

ARCHIWUM KAZIMIERZA BZOWSKIEGO I MIŁOSŁAWA WILKA BYŁO SKOPIOWANE...W CZECHACH!

Kazimierz Bzowski i Miłosław Wilk to polscy badacze UFO, którzy zajmowali się zbieraniem materiałów o Niezidentyfikowanych Obiektach Latających w latach 50-tych, 60-tych, 70-tych i 80-tych. Właśnie dostaliśmy ich archiwum, które było w Republice Czeskiej. czytaj dalej

Czw, 21 lis 2019 03:20

SUPER-SZYBKIE PRZELOTY UFO – KOLEJNE FILMY

Nazwaliśmy to zjawisko w dość prosty sposób – ‘super-szybkie przeloty obiektów UFO’. Aby dostrzec  taki przecinający niebo po prostej linii (!) obiekt trzeba bardzo uważnie oglądać zapis wideo. Rzadko się zdarza, że obiekt ma wyraźny kształt dysku, ale tak może być w tym przypadku. czytaj dalej

zobacz archiwum...

  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.