startUFO -TEMATY
Wt, 3 sie 2021 05:39 | Czytany: 513x | Komentarzy: 0

LUDZIE Z PLEJAD – FRAGMENT MATERIAŁU Z WYKŁADU W BAZIE FN

     

Plejady to wyjątkowa gromada gwiazd na niebie. Nie tylko można ją zobaczyć gołym okiem, nie tylko większość mitów „o przybyciu Bogów” właśnie ją wskazuje jako miejsce zamieszkania boskich istot, ale także na całym świecie są relacje o „UFO z Plejad”. Jest ich tak dużo, że trudno mówić o przypadku. Podobno trzy planety zamieszkują istoty identyczne jak my – nazywają się „ludźmi z Plejad”.

 

 

Plejady to najbardziej znana gromada gwiazd. Popularność zawdzięczają głównie temu, że można ją swobodnie obserwować nieuzbrojonym okiem. Znajduje się w gwiazdozbiorze Byka, w odległości około 444 lat świetlnych (136 parseków).

Jest to młoda gromada, ma około 100 mln lat. Otacza ją niebieska mgławica, widoczna na zdjęciach wykonanych odpowiednią techniką.

 

Mityczne Plejady były córkami tytana Atlasa. Na wieść o śmierci swoich sióstr, Hiad, popełniły samobójstwo, a dobry Zeus przeniósł je na niebo jako siedem pięknych gwiazd. W setkach podań i legend starożytnych ludów właśnie Plejady wskazywano jako miejsce, skąd przybyli „Bogowie na Ziemię”.


Plejady to także konstelacja gwiazd dobrze znana ludziom zajmującym się UFO. To właśnie z Plejad mają pochodzić istoty wręcz bliźniaczo podobni do ludzi.

 

Najsłynniejszym kontaktowcem z „UFO z Plejad” jest oczywiście Billy Eduard Meier, u którego wiele razy byliśmy i który mówi wprost, że istoty, które nawiązały z nim kontakt pochodzą z Plejad. Powstało na ten temat wiele książek i filmów, poniżej jedna z takich książek z naszej Biblioteki FN.
Każdego tygodnia przybywa nam czytelników, którzy nie znają wiele historii prezentowanych wielokrotnie w serwisie, dopiero zaczynają swoją przygodę z pasjonowaniem się UFO (najciekawszym tematem na Ziemi) i nie znają wielu naszych filmów. Dla tych wszystkich materiał z naszego Archiwum Wideo FN o historii Billy Meiera.

 

Ostatnio w Bazie FN było spotkanie zespołu „Otwarte Niebo” tylko o historii Meiera. Był bardzo ciekawy wykład multimedialny jednego z naszych kolegów o tym, jak od 45 lat (!) próbuje się zniszczyć tę historię udowadniając, jak to bardzo wszystko oszukał, jak spreparował itp. – mówić krótko w sieci jest „pierdyliard linków, gdzie historia Meiera jest zmiażdżona na sto miliardów sposobów”. ; - ) Nasz kolega udowadniał ciekawą tezę, że 30 lat zajmowania się UFO pozwoliło sformułować zadziwiające twierdzenie oparte tylko i wyłącznie o własne doświadczenia FN, które brzmi:

[...] Najciekawsze historie z UFO są najbardziej zaciekle zwalczane, opluwane i w sposób zakłamany wyjaśniane. Jeśli jakaś historia nie została w sposób zakłamany "wyjaśniona przez sto tysięcy samozwańczych ekspertów|, zmiażdżona, opluta, wytupana przez ludzi zajmujących  się UFO, to nie ma sensu się nawet nią zajmować. Tylko rzeczy naprawdę prawdziwe i ciekawe są opluwane i demaskowane – ta zasada prawie nie ma wyjątków. Dotyczy to zarówno Polski, jak i świata.

 

Ta trochę sprzeczna ze zdrowym rozsądkiem zasada w sposób niebywały znalazła potwierdzenie w przypadkach z Polski, które na przestrzeni ostatnich 30 lat trafiły do FN. Im bardziej ciekawa, wiarygodna i udowodniona historia z UFO, tym bardziej przez stado zawistnych bęcwałów „wyjaśniona i opluta”. Nasz kolega w zajmującym wykładzie (3 godziny) przedstawił całą historię z Billym Meierem – wykład został zarejestrowany na wideo i być może go pokażemy.

Ale wracając do Plejad – w czasie wykładu pojawił się ciekawy wątek tego, co jest związane z tematem „UFO i Plejady”. W ramach czekania na publikację tego wykładu prezentujemy ciekawy materiał, który został w nim wykorzystany. Źródłowy materiał jest w języku angielskim. Na skrupulatne tłumaczenie nie ma czasu, więc prezentujemy uproszczone tłumaczenie z wykorzystaniem modułów tłumaczących – mimo wszystko powinno być w miarę czytelne.


I jeszcze uwaga do wszystkich, którzy w ostatnich tygodniach przysłali nam filmy z UFO i niepokoją się, że jeszcze nie ma ich w serwisie. Będą, ale w jednej publikacji – musimy niestety bardzo oszczędnie gospodarować czasem!

Poniżej materiał o „Ludziach z Plejad” autorstwa Wendelle Stevensa, niestety nie żyjącego już wybitnego badacza UFO, który przez 30 lat badał historię Billego Meierea, wielokrotnie miesiącami (jego rekord to 11 miesięcy non-stop na farmie Meiera) mieszkał na jego farmie i uważał tę historię za absolutnie wiarygodną. Z całego świata zbierał także informacje o tym, czy gdzieś w czasie Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia uczestnicy CE III słyszeli informację od obcych istot, że ich planeta jest w gwiazdozbiorze Plejad.

 

 

 

/materiał z Archiwum  FN/

Ludzie z Plejad – dziesiątki relacji uczestników CE III


Kiedy pod koniec 1976 roku rozpocząłem swoje dochodzenie w sprawie kontaktów Plejadan UFO w Szwajcarii, trwały one już ponad półtora roku, utrzymywane we względnej tajemnicy w ramach zamkniętej grupy, i bardzo niewiele z prawdziwej natury kontaktów było wydostać się. Do tego czasu nigdy wcześniej nie słyszałem o kontaktach UFO z Plejad, a cały pomysł był fascynujący i bardzo egzotyczny, a całkiem możliwe, że nie był nawet prawdziwy, przynajmniej tak myślałem wtedy. Przez pewien czas myślałem, że te kontakty Plejadan powstały z Eduardem Meierem 28 stycznia 1975 roku, ich pierwszy kontakt z nim.

Kiedy wszedłem na scenę i zacząłem pracować bezpośrednio z Meierem i innymi tam świadkami, odkryłem, że ci sami UFOnauci używali innego kontaktowca przed Meierem, niejakiego M. Rashida, księdza z Jerozolimy. Następnie notatki kontaktowe prowadzone przez grupę szwajcarską wykazały, że powiedziano Meierowi, że ta grupa miała co najmniej dwa inne aktywne kontakty z ludźmi na Ziemi w tym samym czasie. Powiedzieli mu, że ich planeta nie jest jedyną zamieszkałą planetą w Plejadach, stosunkowo młodą grupą gwiezdną, i że inni podobni ludzie z niektórych z tych planet byli podróżnikami kosmicznymi i że tak, niektórzy z nich nawet kontaktowali się z Ziemią. Powiedzieli mu, że ich grupa prowadziła operacje kontaktowe na Wschodzie i w zachodniej części Ameryki Północnej, ale nic więcej nie ujawnią.

Kiedy w 1977 r. opublikowałem swój pierwszy artykuł na temat szwajcarskiej sprawy, byłem zdumiony ilością istotnych informacji, jakie wywołał. W ciągu następnych trzech lat moją uwagę zwróciło kilka innych przypadków kontaktowców UFO, w których UFOnauci powiedzieli, że pochodzą z Plejad.

Pierwszym było odkrycie, że dobrze znany argentyński badacz UFO , Fabio Zerpa z Buenos Aires, badał sprawę dotyczącą kontaktów Plejadan z inżynierem Enrique Rinconem w Bogocie w Kolumbii. Była to również głęboka seria trwających kontaktów, które rozpoczęły się w listopadzie 1973 roku i nadal trwają. Myślał, że jego też był jedynym takim przypadkiem.
Następnie, w 1979 roku, korespondent, który przeczytał mój artykuł w magazynie, zwrócił moją uwagę na inny przypadek Kontaktów dotyczący Plejadańskich istot pozaziemskich, którzy odwiedzali niejakiego Guillermo Torresa z Hacienda Las Cruces i robili to od 1974 roku. Te  istoty pozaziemskie z Plerjad były również całkowicie ludźmi jako z tymi, którzy odwiedzali Kolumbijczyków, ale kontakty te skupiały się w pobliżu El Tocuyo na północnym wybrzeżu Wenezueli. Te wizyty i kontakty ET nadal trwały, a setki stron notatek i dialogu technicznego zostały nagrane. Było to również utrzymywane w ścisłej tajemnicy z niewielką wybraną grupą uczestników, którzy nie ujawniali historii.
Potem, w 1983 roku, Lou Farish z UFO Newsclipping Service, wysłał mi kilka notatek na temat innej sprawy kontaktowców Plejadan, która rozpoczęła się w lipcu 1974 i również nadal trwała. Dotyczyła ona kontaktowca Charlesa A. Silvy, który wielokrotnie spotykał pozaziemską kobietę ludzką, która twierdziła, że ​​może nazywać ją Ramatis, oraz że ona i inni związani z nią UFOnauci przybyli tutaj ze swojej rodzinnej planety w Plejadach. Kontakty te miały miejsce w południowym Peru i nadal trwają. Silva opisał te kontakty w 411-stronicowej książce wydanej prywatnie, która była mało rozpowszechniana.
Inny korespondent, który kupił kopię naszego Wstępnego Raportu z dochodzenia w sprawie szwajcarskiej, napisał do mnie i podał mi adres innego kontaktowca, którego pozaziemski gość powiedział mu, że pochodzi z Plejad, a dokładniej z systemu Alcyone. Jego doświadczenia zaczęły się od obserwacji UFO, które doprowadziły do ​​późniejszego kontaktu twarzą w twarz, i długich dyskusji po tym, jak Delamer Duverus został „przygotowany” do komunikacji telepatycznej. Kontakty te trwały przez wiele lat i nadal trwają, a cała filozofia życia i bycia ziemskim człowiekiem została przekazana do większego planu, a w 1973 r. Duverus opublikował tę informację w 214-stronicowej książce zatytułowanej „Złota trzcina”. ”.
Mniej więcej w czasie, gdy otrzymałem tę książkę, otrzymałem list polecony z Argentyny od starego przyjaciela, Pedro Romaniuka z Argentyny, który widział coś związanego z moimi działaniami w sprawie szwajcarskiej i napisał, że miał kontakt z Istoty pozaziemskie, które powiedziały mu, że ich dom jest w tym, co nazywamy Alcyone w Plejadach.

Otrzymałem wiele listów od szczerych ludzi, którzy twierdzili, że obserwowali statki UFO, które były bardzo podobne lub nawet identyczne z niektórymi statkami kosmicznymi przedstawionymi w Raporcie Wstępnym o historii Meriera. Ludzie nie mają pojęcia o tym, że tzw. UFO Meiera było obserwowane dziesiątki razy na całym świecie, a opisy zgadzają się w najdrobniejszych szczegółach.


 

Wszystkie kluby UFO również je otrzymywały, co rozwścieczyło je do tego stopnia, że ​​żaden z nich nigdy mi nie powiedział, co otrzymuje. Musiałem uzyskać informacje od tych, których kluby poniżyły za choćby raportowanie. Praca z tak zwanymi "badaczami UFO" jest pozbawiona sensu - ci ludzie najczęściej nie mają zielonego pojęcia o danej historii, wypisują nikczemne bzdury i triumfują, że coś tam wyjaśnili, a tymczasem głupcy jedynie w oczach wielu ludzi niszczą najciekawsze historie z UFO. Wchodzenie w polemikę z nimi jest stratą czasu, o czym boleśnie się przekonałem.Po zbadaniu tego wszystkiego z kompetentnego punktu widzenia, możemy dokonać kilku porównań, które wydają się interesujące:

 

 1. Wszyscy wymienieni tutaj, którzy twierdzili, że pochodzą z tego, co nazywamy Plejadami, wyglądali tak samo ludzko jak my i byli mniej więcej naszego wzrostu i budowy.

  Wszyscy oni artykułowali język swojego kontaktu, mówiąc płynnie o naszych naukach, historii i kulturze.

  3. Wszyscy powiedzieli,  że ludzkość wywodzi się od ich własnych starożytnych przodków, po których odziedziczyliśmy naszą niezwykłą agresywność.

  4. Wszyscy mówili, że ich przodkowie byli tu już wiele razy na przestrzeni wieków, przyjeżdżając i odchodząc, gdy warunki się zmieniły.

  5. Wszyscy twierdzili, że uczestniczyli w niektórych wielkich wydarzeniach w naszych dziełach religijnych i w naszych mitologiach, czasami czczeni i czczeni jako bogowie, którymi, jak mówili, nie byli.

  6. Wszyscy twierdzili, że długie życie jest co najmniej dziesięć razy większe niż jest to dla nas obecnie normalne.

  7. Wszyscy bez wyjątku ubolewają (niewłaściwi / beklager) nad naszym nadużywaniem naszych nauk dzisiaj, mówiąc, że nasz umysł wyprzedził nasz rozwój duchowy i że już przygotowaliśmy koniec naszej planety i naszego gatunku, jak wiemy i że robiliśmy to już wielokrotnie i wciąż nie nauczyliśmy się tej ważnej lekcji. W tym celu jesteśmy cennym badaniem laboratoryjnym i wiele istot pozaziemskich z dalekich stron przybywa tutaj, aby obserwować. Wszyscy mówili o reinkarnacji jako o prawie wszechświata, które dotyczy wszystkich żywych istot. Wszyscy także uważali ziemskie religie za największą tragedię ludzkości

  8. Wszyscy podróżują szybciej niż prędkość światła, jaką znamy w ich międzygwiezdnych podróżach.

  9. Nie było rozstrzygających dowodów na to, że którakolwiek z wymienionych grup była w bezpośrednim kontakcie z którąkolwiek z innych wspomnianych grup Plejadan.

  10. Wszyscy wspomnieli o innych zamieszkałych planetach w tym, co nazywamy Plejadami.

  11. Wszyscy wspomnieli o innych istotach pozaziemskich z innych miejsc we Wszechświecie, które przybyły tutaj, aby studiować i obserwować Ziemię. Trzy z nich wspomniały o faktycznym kontakcie i chęci współpracy z innymi istotami pozaziemskimi innych ras i systemów. Trzech z nich używało robotoidów, częściowo mechanicznych i częściowo organicznych, tworząc istoty o ograniczonych funkcjach operacyjnych.

  12. Wszyscy używali organiczne komputery, którymi można sterować telepatycznie.

  13. Wszyscy przewidzieli wielkie zmiany na naszej planecie w najbliższej przyszłości.

  14. Żaden z nich nie miał pieniędzy, jakie znamy, religii ani konkurencyjnego systemu politycznego.

  15. Trzy z nich miały aktywne bazy działające na powierzchni naszej planety.

  16. Wszyscy byli zdolni do operacji oceanicznych i wykorzystywali nasze oceany z wielką korzyścią.

  17. Wszyscy używali w swoich operacjach różnych statków kosmicznych i wszyscy mieli różne style statków i wyposażenia, jednak pod wieloma względami było wiele podobieństw.

  18. Trzy znane nam grupy wykorzystywały bardzo duże statki-matki typu lotniskowca w dalekiej przestrzeni w pobliżu naszego systemu, kiedy były tutaj.

  19. W każdym przypadku, dla grupy osób, które utworzyły się wokół kontaktu, nowe kontakty i informacje były tak zadziwiające i tak głębokie, że tak daleko przekraczały ich wiedzę o tym, co działo się gdzie indziej na tym świecie, że ostrożnie przez kilka lat strzegł swojego sekretu w swoim najbliższym otoczeniu, a potem powierzał go tylko bardzo zaufanym przyjaciołom.

  20. Do 1979 r. żadna z tych grup nigdy o sobie nie słyszała i nie było żadnej wzajemnej korespondencji! Sprawdziłem to bardzo dokładnie.

 

/fragment obszernego materiału Wendelle Stevensa, który jest w Archiwum FN/

Uwaga czytelnicy serwisów FN interesujący się UFO. Od dziś (3 sierpnia 2021) w NETFLIX dostępny dokument UFO - ODTAJNIONE PROJEKTY

Światowa data premiery: 3 sierpień 2021 
W Netflix od: 3 sierpień 2021 
Tytuł oryginalny: Top Secret UFO Projects: Declassified
Gatunek: Dokument

twórca

gatunek

produkcja

 


     

Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

poprzednie wiadomości:

UFO - TEMATY

Śr, 28 lip 2021 00:22

PROJEKT GALILEO - NAUKOWCY Z HARVARDU BADAJĄ UFO

Raport amerykańskich służb na temat spotkań i obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO), kontrowersje dotyczące pierwszej planetoidy pozaziemskiej przez Układ Słoneczny sprawiły, że w tym roku niezidentyfikowane obiekty latające bezustannie przewijają się przez media. Teraz poznajemy szczegóły projektu Galileo. czytaj dalej

Pon, 12 lip 2021 09:44

USA, TUCSON - LUTY 2021 – ZAŁOGA POLICYJNEGO HELIKOPTERA OBSERWOWAŁA UFO

Załoga helikoptera policyjnego mówi, że ścigany przez nich tajemniczy obiekt nie był dronem. Jego zachowanie świadczy o tym, że UFO wykorzystywało technologię antygrawitacji. Maszyna ruszyła w pościg za Niezidentyfikowanym Obiektem Latającym. czytaj dalej

Nie, 4 lip 2021 08:10

CO TRZECI AMERYKANIN WIERZY W UFO

Według najnowszych badań ponad połowa Amerykanów uważa, że niezidentyfikowane obiekty latające, zaobserwowane przez marynarzy marynarki wojennej, świadczą o wizytach inteligentnych istot na Ziemi. Sondaż przeprowadzono tuż przed publikacją raportu Pentagonu o UFO. czytaj dalej

Czw, 24 cze 2021 10:37

IRLANDIA - ZJAWISKO UFO JEST CZĘŚCIĄ NASZEJ RZECZYWISTOŚCI

Na całym świecie rośnie gwałtownie zainteresowanie tematyką Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. We wszystkich mediach pojawia się zapowiedź tego, że kongres USA już 25 czerwca opublikuje raport o UFO. Okazało się, że także Irlandia monitoruje to zjawisko. czytaj dalej

Nie, 13 cze 2021 06:13

AMERYKAŃSCY WOJSKOWI O UFO: NIE WIEMY, CZY TO PRZYJACIELE, CZY MOŻE WRÓG

Mimo, iż szef NASA twierdzi, że absolutnie nie ma dowodów na istnienie statków kosmicznych przedstawicieli obcych cywilizacji, to agencja na poważnie zajmie się analizowaniem informacji na ten temat. czytaj dalej

Wt, 8 cze 2021 06:40

PIŁKARZ AS ROMA CHRIS SMILLING: RAZEM Z ŻONĄ WIDZIELIŚMY UFO

Odważne wyznanie piłkarza AS Roma o tym, że był świadkiem manifestacji UFO. Chris Smalling i jego żona Sam podzielili się w mediach społecznościowych szokującym wyznaniem. Oboje twierdzą, że ostatniej nocy byli świadkami lotu UFO. czytaj dalej

zobacz archiwum...

  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.