Relacje
UFO nad Boltenhagen (Niemcy) 9 maja 2018
Witam serdecznie!
Na wstępie chciałem pozdrowić całą załogę Fundacji Nautilusa i podzielić się niesamowitymi przeżyciami związanymi z obserwacją Ufo które miały miejsce w dniu 9 maja 2018 roku w miejscowości nadmorskiej Boltenhagen -Niemcy.
W wyżej wymienionym dniu udałem się wspólnie z moim niedoszłym szwagrem nad morze Bałtyckie na plażę w celu spędzenia nocy pod gołym niebem i obserwacji nieba licząc na cud jaki z resztą nas spotkał. Krótko po przyjeździe ,rozłożeniu karimat i zainstalowaniu się na plaży nasze oczy skierowaliśmy prosto w niebo. Około godziny 24 miała miejsce niesamowita manifestacja obiektów ufo. Przeleciał nad naszymi głowami klucz obiektów z północnego wschodu na południowy zachód.
Trudno jest mi określić ile znajdowało się noli w kolumnie tworzącej literę v ale nie było ich mniej niż 6 . Proszę mi wierzyć że widok był tak oszałamiający że tylko zdążyłem szwagra zapytać czy też to widzi co z resztą potwierdził i nawet nie przyszło mi do głowy wyciągnąć telefonu z kieszeni w celu uchwycenia zjawiska .Obiekty swoim widokiem przypominały niewielkie srebrne punkty lecące w idealnie synchronicznej kolumnie ,bezszelestnie, Nie towarzyszyły temu zjawisku żadne kolorowe światła a obiekty wyglądały jakby używały jakiegoś rodzaju maskowania. Myślę że cały przelot odbywał się na wysokości około kilometra .Druga manifestacja miała miejsce jeszcze tej samej nocy ale nie była już tak spektakularna. Na północnym niebie razem ze szwagrem zaobserwowaliśmy srebrne rozbłyski przesuwającego się obiektu. Oczywiście nie była to żadna satelita lub cokolwiek innego typu samolot. Pozdrawiam [dane do wiad. FN]

poprzednie relacje:
Relacje
Wt, 10 kwi 2018 08:08

UFO NAD ZGIERZEM - niezwykła manifestacja Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego w 1997 rokuczytaj dalej

Pt, 6 kwi 2018 11:32

OGROMNY OBIEKT W KSZTAŁCIE TRÓJKĄTA NA NIEBIE - niezwykłe przeżycie z dzieciństwaczytaj dalej








www.nautilus.org.pl
English version
Kanał RSS