startEmilcin 24
Śr, 15 maj 2019 08:48 | Czytany: 1299x | Komentarzy: 0

EMILCIN 2019 – HISTORYCZNE SPOTKANIE W MIEJSCU NAJSŁYNNIEJSZEGO CE III W POLSCE

     


Wróciliśmy z Emilcina! Po raz pierwszy w historii w Emilcinie w normalnej, ogromnej klimatyzowanej sali mieliśmy przyjemność wygłosić wykład o UFO i spotkać się z osobami, które interesują się tym zjawiskiem. To były bardzo intensywne 24 godziny, które przejdą do historii z wielu powodów. Zanim jednak pokażemy, jak wygląda nowopowstały ośrodek w centrum Emilcina, to… wielkie słowa podziękowania dla organizatorów spotkania, w tym dla Marty Małochy – to jej determinacja i konsekwentne zbieranie wiadomości o historii CE III Z UFO w Emilcinie doprowadziły do takiej sytuacji, że teraz możemy robić rzeczy w Emilcinie, o których jeszcze kilka lat nikomu z nas się nie śniło.

Mamy spore zaległości w projektach i serwisie, więc będzie to krótka relacja o tym, co się wydarzyło w Emilcinie. Na początek miejsce, gdzie odbyło się spotkanie – wszystko są zgodni, że ten ośrodek jest po prostu zrobiony z takim rozmachem, że pozwoli organizować na miejscu nawet największe wydarzenia związane z UFO. Poniżej kilka zdjęć wykonanych przez naszą ekipę:

/zaczynamy od zdjęć naszego czytelnika/

From: [...]
Sent: Saturday, May 11, 2019 7:18 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Spotkanie w Emilcinie

Dzień dobry,
Dziękuję za wspaniałe spotkanie w Emilcinie, sympatyczną rozmowę i ciekawy wykład.
Serdeczne pozdrowienia,
[dane do wiad. FN] 

... poniżej nasze zdjęcia.

 

I jeszcze wnętrze Sali – bez najmniejszego problemu może się tam zmieścić nawet 300 osób i... więcej.


I znakomita wiadomość – w słynnym emilcińskim gnieździe są już bociany! Oto dowód:


 

Mieliśmy bardzo ciepłe reakcje od tych, którzy byli na spotkaniu:


[…]Dziękujemy za bardzo udany i interesujący sobotni wykład. Pozdrawiamy cała fundację i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania ... […]

 

 

 


Przecierałem oczy ze zdumienia rozglądając się wokół… - rozmowa na pokładzie okrętu Nautilus po powrocie z Emilcina

 Jak oceniasz spotkanie w Emilcinie?

Jaką wystawiam ocenę? O to pytasz?

Tak.

Absolutnie najwyższą, gdyż nie mogłem uwierzyć w to, co widzę. Po raz pierwszy w historii w Emilcinie jest prawdziwa sala wykładowa z prawdziwego zdarzenia, super łazienki, pełna baza noclegowa, choć jeszcze akurat pokoje nie były gotowe, aby w nich spędzić noc. Ale i tak to spotkanie było tak naprawdę pierwszym w historii w tym miejscu, a mój wykład pierwszym wystąpieniem w tym miejscu. Miałem poczucie historyczności chwili.

Dlaczego?

Powiedziałem to w pierwszych słowach. Emilcin został uratowany. Zarówno przed zapomnieniem, jak i próbą opluskwienia idiotyzmami rodem z Wariatkowa o „rosyjskich robotach, które udawały obcych” czy „mistrzu hipnozy reperującym telewizory w Lublinie”, który miał po raz pierwszy w historii świata zrobić coś, czego się nie udało ani przestępcom, ani politykom, ani nikomu innemu na świecie…

Daj spokój, nie mów nawet o tej… /śmiech/

Ale o tym trzeba mówić, bo to tylko jeszcze bardziej uwiarygodniło tę historię! To, co opowiada p. Helena Wawrzonek i jak relacjonuje cały „bandycki podstęp wobec niej” jest tak barwne i ciekawe, że o tym trzeba opowiadać! /śmiech/ I tak dokładnie zrobiłem, co zresztą sprawiło mi ogromną przyjemność. Inna sprawa, że ten wykład zrobiłem dość szeroko o UFO, ale na rok będzie tylko i wyłącznie o Emilcinie. Bite 1.5 godziny i obiecuję, że nie będą to informacje z powszechnie znanej książki Blani-Bolnara, ale rzeczy nieznane szerszej publiczności. Materiałów jest tyle, że taki wykład może trwać nawet 24 godziny. Samo ich przejrzenie wprawiło mnie w taki stan zadumy, jak bardzo dużo wiemy o tej historii… ale to dopiero za rok.

Jak oceniasz samo miejsce?

Super. Nareszcie w Emilcinie miałem okazję zobaczyć warunki, o jakich jeszcze kilka lat temu mogliśmy tylko pomarzyć. Nie ma o czym mówić – to wyniesie Emilcin na szczyt miejsc atrakcyjnych dla spotkać polskiego środowiska… powiedzmy… środowiska ezoterycznego. Po prostu Emilcin jest teraz poza skalą.

Spotkania, rozmowy… było ich sporo. Które oceniasz najciekawiej?

Wszystkie były fantastyczne. Zarówno te przy ognisku, jak i rankiem po przebudzeniu z kolegami od tzw. niekonwencjonalnych wynalazków, którzy organizowali to spotkanie. Akurat ja nigdy szczególnie się tym nie interesowałem, ale też miałem okazję opowiedzieć o pewnej niezwykłej informacji w sprawie wykorzystania energii piramid, którą od obcych uzyskał jeden z uczestników Bliskiego Spotkania Trzeciego Stopnia z UFO. To są proste rzeczy, które trzeba zrobić i powinien popłynąć z modeli piramid prąd… a raczej powinno powstać między nimi napięcie, które mogłoby rozwiązać problemy energetyczne tego świata. Zawsze obiecuję sobie, że jak zdobędziemy duże pieniądze – a pracujemy nad tym intensywnie – to od razu zajmę się tym projektem badawczym. Po raz pierwszy miałem okazję o tym z kimś porozmawiać i to akurat w Emilcinie. Ale tam były także wzruszające momenty…

Jakie?

A choćby ten na polanie, gdzie był w 1978 roku obiekt UFO. Przyszedł do nas mieszkaniec Emilcina, który ma 86 lat! Opowiedział, że znał Wolskiego i że to był człowiek kryształowy. Widział także ślady, które obcy zostawili na polance. W pewnym momencie złapał mnie za rękę i powiedział drżącym głosem: - Wie Pan… to wszystko jest prawda… to naprawdę tu się zdarzyło! Energia tej chwili była taka, że ludzie obecni ze mną na polance poczuli naprawdę powiew kosmosu na plecach. Ale tam wydarzyło się coś jeszcze.

Mówisz o tym telefonie w czasie wykładu?

Tak. Kiedy opowiadałem o różnych aspektach duchowych historii z UFO nagle zadzwonił telefon. Kiedy zobaczyłem, kto dzwoni i w którym momencie wykładu zrozumiałem, że nagle odezwała się tzw. kosmiczna synchroniczność, o której tyle razy mówiłem i o której pisaliśmy w serwisie. Potem po zakończeniu wykładu miałem okazję opowiadać do grupy ludzi, kiedy pojawiły się łzy u jednej z uczestniczek… ci, którzy to widzieli wiedzą, o jakim momencie mówię. Gwarantuję, że to był rekord świata i zdarzenie z pierwszej ligi naszych „zdarzeń typu X`Files”. Niestety o szczegółach nie mogę mówić ze względu na specyfikę i osobisty wątek pani, która płakała, ale… proszę mi wierzyć – ta sprawa i ten telefon podczas wykładu, który dostałem akurat w tamtym momencie to rekord świata rekordów świata. I absolutna manifestacja czegoś tak potężnego, czego ludzki umysł nie obejmie.

Ludzie pytali o projekt Kontakt. Co im mówiłeś?

Tak, wielu czyta serwis FN, śledzi te rzeczy… Mówiłem im wyraźnie: w tej historii nie mają znaczenia ani znaki pod obiektem UFO ani znaki na niebie. To znaczy mają, ale nie aż taką, jak ludzie myślą… Prawdziwy kosmos jest zawarty w tym, co słychać podczas obu filmów nagranych w 2014! W skali niezwykłości od 1 do 100 to co widać to… powiedzmy … 40. Ale dźwięk to 99! Jeśli nie 100 – polecam śledzić to, co będzie się ukazywało w serwisie FN.

Kiedy wracasz do Emilcina?

Niedługo.

Czyli?

Dat nie będzie. Ale prawie już mam spakowane rzeczy! /śmiech/

Dziękuję za rozmowę.

BAZA FN, 15 maja 2019

 

 

I na koniec nietypowa prośba. Może ktoś z naszych czytelników ma ochotę kupić zestaw do sklejania, zrobić model, a następnie… przesłać go nam w prezencie do Bazy FN?! My dosłownie jesteśmy zakorkowani od ilości spraw, projektów, informacji, telefonów do wykonania itp. itd. Więc na takie historie pozwolić sobie nie możemy, ale może ktoś ma ochotę… ;)

Informacja z naszego Projektu Otwarte Niebo poniżej.

 

Dostaliśmy ciekawą wiadomość od naszego czytelnika w sprawie modelu latającego spodka. Być może ktoś z naszych czytelników jest gotowy taki model kupić, złożyć i go nam przesłać - chętnie postawimy go w naszej Bazie FN (prosimy tylko o wiadomość, jeśli ktoś się na to zdecyduje).

Poniżej e-mail od czytelnika:

Od: [dane do wiad. FN]

Dzień dobry,
jakiś czas temu pisałem do Was o wystawionym na Allegro modelu do sklejania Haunebu firmy Revell,
który został wycofany z produkcji i dystrybucji po protestach.
Ale obecnie na Allegro na kilku aukcjach dalej można ten model kupić.
Chociaż jeden z oferentów napisał, że został wycofany z produkcji. No tak, ale Allegro, to Allegro, a Business is business!
Link do ofert:

https://allegro.pl/listing?string=Haunebu&bmatch=baseline-var-nbn-n-dict-sort-sqm-col-1-2-0313
Ciekawsze jest to, że od listopada 2016 roku jest do obejrzenia na YouTube film, który przedstawia kolejne etapy składania modelu.
Natrafiłem na niego zupełnie przypadkowo, szukając całkowicie czegoś innego.
Link:Może Fundację to zainteresuje.

Pozdrawiam
[dane do wiad. FN]
Olsztyn     

Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

poprzednie wiadomości:

Emilcin 24

Pt, 10 maj 2019 09:08

10 MAJA 2019 ROCZNICA NAJSŁYNNIEJSZEGO POLSKIEGO CE III W EMILCINIE

10 maja 1978 roku rolnik ze wsi Emilcin Jan Wolski miał okazję przeżyć coś, co do dziś jest uważane za najlepiej udokumentowane wydarzenie o Bliskich Spotkaniu z UFO w historii. Mija właśnie 41 lat od tego pamiętnego dnia. czytaj dalej

Sob, 4 maj 2019 06:55

EMILCIN 2019 - CZWARTY ZLOT ROZWIĄZAŃ (NIE) Z TEJ ZIEMI

W dniach 11-12 w Emilcinie odbędzie się bardzo ciekawa impreza. Będziemy na niej! czytaj dalej

Nie, 10 mar 2019 10:53

SZUKAMY PEŁNEJ WERSJI FILMU 'DIABELSKI KAMIEŃ'

Nasz zespół zajmujący się historią Emilcina poszukuje pełnej wersji filmu dokumentalnego z 1991 roku pt: „Diabelski Kamień” w reżyserii Grażyny Bryżuk. czytaj dalej

Sob, 15 gru 2018 10:22

O EMILCINIE W NAJNOWSZYM PRZEKROJU

Emilcin stał się częścią polskiej kultury masowej. Najlepszym dowodem jest nowy tygodnik 'PRZEKRÓJ', który zamieszcza historyjkę obrazkową 'Bliskie Spotkania z Kosmitami w Polsce'. czytaj dalej

Nie, 16 wrz 2018 23:35

PROJEKT EMILCIN – KRÓTKI RAPORT Z POKŁADU OKRĘTU NAUTILUS

Nowe relacje świadków o obserwacjach UFO nad Emilcinem, ustalenie dokładnego miejsca, nad którym w 1978 roku unosił się pojazd UFO, a także najświeższe materiały związane z postacią nieżyjącego od wielu lat Witolda Wawrzonka – to najważniejsze punkty naszego spotkania w Emilcinie. czytaj dalej

Pon, 13 sie 2018 10:33

EMILCIN – NOWI ŚWIADKOWIE WYDARZEŃ Z 1978

Każda prawdziwa historia ma pewien intrygujący element –z upływem lat pojawiają się kolejne dowody świadczące o tym, że to zdarzyło się naprawdę. Dotarcie do osób posiadających wspomnienia o Bliskim Spotkaniu Trzeciego Stopnia w Emilcinie z 1978 to jeden z ważnych elementów naszego projektu „Emilcin”. czytaj dalej

zobacz archiwum...

  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.