startUFO -TEMATY
Pon, 5 paź 2020 22:28 | Czytany: 427x | Komentarzy: 0

OBCE CYWILIZACJE O ZIEMI: DRAMATEM LUDZKOŚCI JEST WASZ STOSUNEK DO ZWIERZĄT

     

Zabijamy ich, traktujemy jak ‘inwentarz’/żywe przedmioty, który można bestialsko pozbawić życia, zjeść, a skóry pociąć na płaty i także wykorzystać w produkcji butów czy innych przydatnych rzeczy. Istoty przybywające w pojazdach UFO na Ziemię w czasie rozmowy z ludźmi poruszają ich temat w sposób świadczący o tym, że uwolnienie naszych mniejszych braci z golgoty cierpienia jest kluczem do uratowania Ziemi.
Chcecie zająć się tematem UFO jako swoim hobby? Świetny pomysł. To jeden z ostatnich, a może i ostatni temat związany z naprawdę wielką tajemnicą naszego świata. Zostały odkryte i opisane wszystkie wyspy, najmniejsza droga przez dżunglę jest na mapie google, wszystkie szczyty górskie warte uwagi także mają już swoich zdobywców, a te najbardziej wysokie przypominają prawie deptaki w znanych kurortach. Od dawna praktycznie w miejscu stoi fizyka czy chemia (Noble od lat przyznawane są w wąskich dyscyplinach naukowych i to raczej teoretycznych, które w żaden sposób nie mogą zmienić świata), a jedynie postępują postępy w czymś, co można nazwać „sztuka jak najszybszego zużycia wszystkich zasobów naturalnych Ziemi, zabicia jak największej liczby gatunków zwierząt i namnożenia się ludzkości ponad wszelkie granice”. Jeśli ktoś chce przeżyć prawdziwą, romantyczną przygodę obcowania z nieznanym, musi wybrać właśnie badanie UFO.


Na początku jest oszołomienie. A niech to szlag… to jest przecież prawda! Nie mówili o tym tatuś i mamusia, brat, ulubiony wujek wszystkowiedzący, ksiądz czy nauczyciel, a nawet panowie i panie z telewizji, a tu nagle okazuje się, że Ziemia jest odwiedzana przez pojazdy z załogami istot z innych światów.

Wielki szok to pierwszy etap. Ale kolejne będą jeszcze ciekawsze. Potem zorientujecie się, że zaczynają was już nudzić kolejne relacje o obserwacjach, zdjęciach czy filmach z tymi obiektami, bo to w żaden sposób nie przybliża do poznania prawdy o UFO. Owszem, można dowiedzieć się o obezwładniających możliwościach Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, które potrafią pojawiać się i równie nagle znikać, stawać się półprzezroczyste, nagle znikać w jednym punkcie nieba i w czasie równym zero „wyskoczyć” w innym, nagle w ułamku sekundy wyruszyć w lot z prędkością kilkunastu i więcej tysięcy kilometrów na godzinę, zmniejszyć swoje rozmiary do wymiarów owadu, a następnie zwiększyć do wielkości stadionu. Potrafią pozbawiać prąd samochód, bazę z pociskami nuklearnymi, eskadrę samolotów, a wreszcie miasto – to wszystko robią za pomocą zaawansowanej technologii.

Ale po tym etapie "zaskoczenia” przychodzi ten, kiedy nagle dociera do każdego, kto zajął się UFO, że dochodzi do Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia. Szybko pojmiecie, że ilość wiarygodnych relacji ludzi o spotkaniach z obcymi jest wręcz niewyobrażalna i mocno szokuje wobec tego, że jest o tym wokół całkowite milczenie. Na tym etapie przestaje was już powoli interesować nawet najbardziej widowiskowa i efektowna relacja świadków o przelocie i świadkach. Ale jest jeszcze gorzej! Na tym etapie waszej „przygody w badaniu UFO” wy już będziecie wiedzieć, że „oni” przylatują na Ziemię i nie będziecie szukać jakiś mitycznych „ostatecznych dowodów”, zdjęć z obiektami UFO „jak żyleta”, filmów, gdzie „wszystko widać, a nie jakiegoś zamazanego bohomaza… no wszystko po prostu!” – ta cała wielka pogoń za kolejnym „ostatecznym dowodem na UFO” będzie wam równie obojętna, jak zeszłoroczny śnieg.

I tu przyjdzie następny etap naszej podróży w badaniu UFO – najważniejszy. Zaobserwujecie rzecz zdumiewającą: niezależnie od tego, gdzie doszło do spotkania człowieka (lub ludzi) z załogą obiektu UFO, to pewne elementy opisu takiego spotkania są takie same. Szokujące jest to, że jeśli ludzie brani na pokład UFO (czasami to się zdarza) mają przywilej zadawania pytań, to odpowiedzi padające od obcych istot są identyczne. Nie ważne, czy do takiego spotkania dochodzi w USA, czy Rosji, małej wyspie Polinezji czy wiosce położonej w wysokim Nepalu – informacje od obcych są zgodne i praktycznie takie same.


Ale tu musi być poczyniona jeszcze jedna, ważna uwaga – to samo mówią istoty różniące się między sobą. Są takie załogi UFO, które wyglądają identycznie jak ludzie, inne przypominają humanoidy znane z filmu Spielberga „Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia” zwane szarakami, a jeszcze inne jakąś kombinację owadów czy nawet gadów. Mimo tego przekaz od tych istot jest identyczny, co może w sposób jednoznaczny pokazywać, że ich odpowiedzi muszą pochodzić z jakieś wyższej wiedzy. Jednolitej i dość spójnej. I tak dochodzimy do kolejnego etapu – ostatecznego – waszej przygody z ufologią.

Na tym etapie nie interesują was ani filmy, ani nowe „wspaniałe zdjęcia pozaziemskich obiektów”, ani przekonywanie kogokolwiek do istnienia UFO albo czekanie na „wielki, miażdżący dowód”, gdyż wiedzę o tym, że Ziemia jest odwiedzana przez obce cywilizacje, już od dawna będziecie posiadać. Teraz interesuje was tylko to, co mówią obcy. Kiedy z całego świata ściągnięcie dzięki swoim prywatnym kontaktom z innymi organizacjami zajmującymi się UFO tysiące relacji ludzi o spotkaniach z obcymi istotami, które zawierają także moment rozmowy z nimi i odpowiadania na pytania uczestników CE III, wtedy ze zdziwienia odbierze wam mowę.O czym mówią obcy?

Po pierwsze powtarzają non-stop, że jesteśmy na etapie barbarzyńskim, które inne bardziej rozwinięte światy planety mają już dawno za sobą. W ich światach nie ma nie tylko wojen, ale także nie ma żadnych granic i państw (cała „myśl narodowa” po zapoznaniu się z wiedzą płynącą z ufologii będzie wam się jawić niczym zaciekłość jaskiniowców w robieniu kamiennych siekierek), nie istnieje tam także „wielość religii” uznawana na naszej zabawnej planecie jako wielki atut i ubarwienie, a jest jedynie wiedza o duchowości. Obce istoty nigdy nie mówią tez głoszonych przez ateistów, ale także nie znajdziecie choć jednej hołubionej przez zwolenników dziecięco-próżniaczej wizji „jednego życia – sądu – potem laby po wieczny czas w krainie aniołków za to, co się zrobiło na Ziemi”.

Wiedza płynąca z zapisów spotkań z UFO jest jednoznaczna, pozbawiająca wszelkich wątpliwości i zgodna niczym pasujące do siebie elementy układanki – materia jest najbardziej prymitywną odmianą energii duchowej, na której niepotrzebnie wręcz zafiksował się rodzaj ludzki. Każda istota ma duszę, podobnie jak każde zwierzę, roślina, a nawet minerał. Jest reinkarnacja czyli wędrówka dusz, które wcielając się w kolejne ciała doskonalą się i w ten sposób doskonali się cały wszechświat. Poznanie praw reinkarnacji jest ratunkiem dla każdej cywilizacji zamieszkującej daną planetę, gdyż świadomość wędrówki dusz pozwoli zrozumieć, że trzeba szanować życie na planecie w każdej postaci, gdyż wszystko jest połączone ze wszystkim.


Otaczają nas miliardy istot, które podobnie jak my wyruszyły w wielkiej wędrówce ku doskonałości. Dusze naszych gwiezdnych braci w pozaziemskich statkach są takie same jak nasze, choć bardziej rozwinięte duchowo, są dalej na drodze do doskonałego światła stwórcy wszechrzeczy. Nasze dusze mają niższe wibracje, przez co umieramy z ich punktu widzenia prawie od razu po urodzeniu (dla obcych życie o długości 70-75 lat, co jest typowe dla Ziemi, jest wręcz niewiarygodnie krótkie), bez najmniejszego problemu potrafią widzieć duchy, opuszczać własne materialne ciało, porozumiewać się telepatycznie, siłą umysłu przejmować kontrolę nad bytami bardziej prymitywnymi, a także widzieć przeszłość czy przyszłość – są w tym względzie prawdziwymi mistrzami mistrzów w postrzeganiu pozazmysłowym.

Kolejna rzecz, na którą na pewno natrafi każdy, kto zajmie się UFO w stopniu podobnym jak FN – obce istoty wręcz nonszalancko wypowiadają się o tym, co oczywiście najbardziej interesuje ludzi, czyli o technologii pozwalającej robić im te wszystkie cudowne statki powietrzne. Wręcz dziwią się, że ludzi to interesuje, skoro sprawy wiedzy duchowej i prawdziwej, boskiej natury istot żywych są tak ze sto bilionów razy ważniejsze niż wszystkie „podróże pomiędzy galaktykami” czy napędy antygrawitacyjne.

Ale jest jeszcze coś, co pojawia się praktycznie w każdej relacji o spotkaniu i rozmowie ludzi z obcymi z UFO. Chodzi o temat zwierząt. Oni zawsze mówią o tym. To ich martwi. To uważają za pierwszy krok, który ludzkość musi zrobić, aby dokonać jakiegokolwiek progresu, postępu na drodze rozwoju cywilizacji i uratowania naszej planety.
Musicie uwolnić z piekła waszych młodszych braci, w które zapędził je wasz okrutny świat” – mówią obcy do uczestników CE III, a oni to potem przekazują ludziom zajmujących się badaniem UFO na całym świecie. Ich relacja do zwierząt jest przejmująca, wręcz stawiająca do pionu.

To dla nich jest najważniejsze, to ich najbardziej martwi, to uważają za rzecz podstawową i wartą każdej ceny. Na tym etapie zajmowania się UFO nagle dotrze do każdego z was, że zamiast patrzeć w gwiazdy w poszukiwaniu planet podobnych do Ziemi trzeba patrzeć w oczy… kochanego psa, kota czy wszelkiej innej „istoty ze świata naszych młodszych braci”, bo tam znajdziecie najważniejszą informację ze wszystkich, które przekazują nam obce cywilizacje – w nich jest dusza taka sama jak w nas, ale także obcych z wyższych światów.

Nie wolno ich zabijać, gdyż cierpią. Nie wolno ich nawet przetrzymywać w domu jako zabawki, gdyż jest to sprzeczne z ich naturalną dziką naturą przypisaną karmie czyli drodze duchowej tych istot. Jest ingerencją w naturę, szkodliwą i sprzeczną z prawami kreacji. Ziemski świat „zwierząt domowych” to patologia, która musi zniknąć na kolejnym etapie rozwoju cywilizacji.

Tu mała uwaga na marginesie – osoby śledzące serwis FN wiedzą, jak traktujemy zwierzęta i jak często piszemy o nich wyłącznie jako o „braciach mniejszych”. Zgadzamy się z profesorem Kotarbińskim, że np. psy to „gatunek ludzki” i trudno sobie wręcz wyobrazić świat bez tych cudownych istot poruszających się na czterech łapach, naszych najwierniejszych przyjaciół, którzy nigdy nas nie zostawią, nigdy nas nie zdradzą, a których nasz rodzaj ludzki potrafi traktować z tak niewiarygodnym wręcz okrucieństwem. Jednak musimy się z tym pogodzić – na planetach bardziej rozwiniętych od Ziemi nie tylko nie ma granic, państw, religii czy np. sportu (rywalizacji w świecie materii), ale także zwierząt domowych. Nie ma także innych elementów znanych z naszego świata jak filmów, programów telewizyjnych czy szerzej telewizji, targowisk i setek spraw uważanych przez nas na Ziemi za „oczywistą oczywistość”. Obcy mówią, że cały zasób wiedzy wszechświata jest na wyciągnięcie ręki, a kluczem jest rozwój duchowy i np. medytacja. Wtedy wszelkie sztucznie wykreowane rozrywki znane ludzkości są zbędne i tylko niepotrzebnie sprawiają, że traci się bezcenny czas.

Ten krótki esej jest pisany w „dzień zwierząt”, czyli w niedzielę 4 października w naszej Bazie FN. Po trzydziestu latach zajmowania się UFO musimy zasygnalizować wszystkim ważną zmianę akcentów w naszych serwisach. Mniej będziemy się zajmować „przelotami UFO i relacjami świadków”, a więcej tym, co zawiera wiedza obcych i jak wyglądają ich planety i światy. Szybko zauważycie, że to będzie nas odróżniać od setek podobnych serwisów tematycznych zajmujących się UFO, jakie znacie z polskiej sieci www. Sprawa „życia na obcych planetach” i wiedzy obcych istot stanie się wkrótce znakiem rozpoznawczym okrętu Nautilus. Zapamiętajcie te słowa!


Plakat Anny Frydrych "Uwaga! Zły pan!" - idealnie pokazujący naszą cywilizację...

 

Moglibyśmy w nieskończoność cytować fragmenty naszych materiałów związanych z UFO, gdzie pojawia się wątek naszych „mniejszych braci” (lub młodszych – obie wersje mówią o tym samym), ale wybraliśmy zaledwie dwie rzeczy.

Pierwsza jest związana z Emilcinem. Jak pewnie wiadomo stałym bywalcom okrętu Nautilus 10 maja 1978 rolnik Jan Wolski spotkał się z istotami z pojazdu UFO, które miały humanoidalny kształt, ale byli zdecydowanie niższego wzrostu (ok. 1m 30 cm).

Byli mali, szczupli i nieduże, ale byli to ludzie tacy sami jak my” – mówił w jednym z posiadanych przez nas wywiadów nieżyjący od wielu lat Jan Wolski.

W pewnym momencie ten mieszkaniec Emilcina został poproszony o wejście na windę, którą dostał się do małego pojazdu obcych. Jego pobyt w UFO na pewno wszyscy znają, można go poznać chociażby z filmu „Powrót do Emilcina” z udziałem p. Witolda Wawrzonka z Lublina. Dzięki naszym wręcz godnych medalu olimpijskiego zabiegom udało się zdobyć zapis oryginalny tego filmu, który prezentujemy poniżej.


W relacji Jana Wolskiego o szczegółach jego pobytu na pokładzie UFO jeden moment zawsze intrygował – obcy w pewnym momencie zainteresowali się jego… skórzanym paskiem od spodni.
- A oglądali go i oglądali, zapinali, odpinali i ponownie oglądali, jakby się nie mogli nadziwić, a to był taki zwykły mój pasek, skórzany znaczy od spodni – mówił Jan Wolski. W roku 1991 gościem w Radiu Zet był autor książki o Emilcinie, nieżyjący także od wielu lat Zbigniew Blania-Bolnar. Poruszył on sprawę tego paska. Oto fragment rozmowy z nim:

- Zawsze mnie dziwił ten moment, jak obce istoty zainteresowały się tym paskiem. Tu taka technika, pojazd unosi się radząc sobie z grawitacją, a oni ten pasek… Może interesowała ich prymitywna technologia dziurek w pasku i jego zapinania? Może klamra?– głośno zastanawiał się autor książki „Zdarzenie w Emilcinie”. Ale naszym zdaniem się mylił!

Poniżej ta scena pokazana w komiksie o Emilcinie, który był w piśmie RELAX.Po tylu latach zajmowania się UFO nie mamy cienia wątpliwości, że kluczem do zrozumienia dziwnego zainteresowania się obcych paskiem Wolskiego nie była „technologia zapinania” lub ta prymitywna metalowa klamra, ale to, że był on… zrobiony ze skóry żywej istoty! Teraz jest wręcz to dla nas oczywiste.

Podobne sceny, kiedy obcych nie interesował za grosz „Iphone, Samsung czy cokolwiek z naszej ziemskiej techniki”, ale na przykład buty zrobione ze skóry zwierząt, znaleźliśmy w innych relacjach o spotkaniach z UFO na całym naszym ziemskim globie. Im czyli obcym wyraźnie po prostu nie mieści się w głowie, że można hodować żywą istotę tylko po to, aby na koniec mimo przerażenia w jej oczach i błagalnym wyciu pozbawić bestialsko życia, zdjąć skórę, pokroić ją i zrobić kilka rzeczy, które są bardzo poszukiwane i dobrze oceniane przez większość ludzi.

- Jesteście nazywani planetą bólu i łez – to zdanie także jak mantra powtarza się w naszych materiałach dotyczących spotkań z załogami UFO. Obcy mówią nawet więcej – dopiero likwidacja traktowania zwierząt jako niewolników, a także dawców mięsa, skór, tłuszczu, futer i przyjemności z ich zabijania (łowiectwo i myślistwo) jest kluczem do uratowania Ziemi. Bez tego ludzkość nie zrobi kroku w rozwoju duchowym, nie podniesie swojej wibracji. A to ona pozwoli na przykład na wydłużenie ludzkiego życia poza te śmieszne, wręcz żenujące 70-75 lat, jak obecnie.

Bez podwyższenia wibracji nie zrobimy postępu w ograniczeniu chorób jak np. nowotwory, ale także nie rozwiniemy zdolności pozazmysłowych, a one są konieczne do tego, aby przejść przez czarną kurtynę zasłaniającą nam dostęp do prawdziwej wiedzy pozwalającej na opanowanie antygrawitacji czy podróży międzygwiezdnych. Zmiana nastawienia ludzkości wobec naszych „braci mniejszych” i uwolnienie ich z krwawej łaźni bólu i cierpienia, do której zapędziły ją rywalizujące ze sobą plemiona na naszej planecie jest kluczem do naprawy świata. Jest rzeczą najważniejszą. Jest wszystkim, od czego trzeba zacząć proces ratowania Ziemi.

Na koniec jeszcze jedna sprawa. Przygotowujemy bardzo ciekawą publikację o litewskim katolickim księdzu, który w 1994 roku w Mariampolu nie tylko został miał okazję przeżyć jedno z najciekawszych Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO w historii, ale także został zabrany przez obce istoty na ich planetę, która nazywała się Vereta. Nasz zespół projektu „Otwarte Niebo” pracuje pełną parą nad zebraniem dokumentacji w tej sprawie i ma wręcz fantastyczne rezultaty. Poniżej prezentujemy fotografię tego księdza z maja 2015 roku.Mimo szykan ze strony Watykanu i wręcz odgrodzenia tego księdza od całego świata ksiądz Bronislov P. (sprawa jego nazwiska – w sieci specjalnie krążą fałszywe, aby trudno go było zlokalizować, ale my znamy prawdziwe i mamy z nim kontakt!) nigdy nie przestał mówić o swojej podróży na planetę jako o „najprawdziwszej z prawd”. Za mówienie prawdy ksiądz płaci ogromną cenę, ale to naprawdę człowiek niezwykłej siły i chwała mu za to.

Tak wyglądał na początku lat 90-tych, kiedy przeżył coś, co zmieniło jego życie.
Na Verecie miał okazję poznać świat obcych istot, bardzo podobnych do ludzi, choć będących na o niebo od nas wyższym poziomie rozwoju duchowego (o technologicznym nawet nie ma co mówić). Mamy dokładną relację o całej jego podróży na Veretę, ale jeden moment jest szczególny, kiedy obce istoty skierowały przesłanie do ludzkości. Jak sądzicie: o czym jest to przesłanie? Oczywiście… bingo! O naszych młodszych braciach.

Oto to, co istoty z Verety powiedzieli księdzu podczas jego pobytu na ich planecie:

- Jesteście źli, popełniacie błędy i zbrodnie. Jecie mięso, a wraz z nim spożywacie zło, agresję, ból, cierpienie, ale przede wszystkim agresję. Dlatego wasz świat jest pełen niepojętej agresji, wy sami jesteście wypełnieni agresją. Badamy wasz świat, obserwujemy podobnie jak inne wyżej rozwiniete rasy odwiedzające Ziemię, ale boimy się was. Jesteście niebezpieczni dla siebie, innych istot zamieszkujących waszą planetę, ale jesteście niebezpieczni także dla nas. My nie jesteśmy tacy, chcielibyśmy wam pomóc się zmienić. Na waszej planecie są popełniane morderstwa na żywych istotach, cały czas toczą się wojny. Postępowanie tego rodzaju nie jest dobre i musi ulec zmianie. Musicie się zmienić i zmienić wasz sposób życia, który wpływa na to postępowanie.


/więcej na temat życia na obcych planetach i podróży ludzi na planety obcych, wyżej rozwiniętych cywilizacji (dochodzi do nich częściej niż mogą nawet przypuszczać najwięksi twórcy literatury S-F) już wkrótce na pokładzie okrętu NAUTILUS! – to nasz nowy kierunek zmian w FN/
Obcy mówią wyraźnie: bestialstwo wobec waszych młodszych braci wypełnia was niskimi, agresywnymi, wręcz brudnymi energiami… Jesteście niebezpieczni dla siebie i innych, wasz świat jest barbarzyński, lubcie oglądać zarówno pastwienie się nad zwierzętami, jak i coś, co np. nazywacie „sportami walki”, a co tak naprawdę jest próbą uszkodzenia mózgu i zabicia człowieka. Takie sytuacje są oczekiwane, dla takich „się to ogląda”… barbarzyństwo, prymityw, ale przede wszystkim agresja – taki jest wasz świat!

Poniżej coś, co zwróciło uwagę jednego z naszych kolegów z projektu „Otwarte Niebo”, który przygotowywał tę niezwykłą publikację. Tekst na jednym z portali internetowych o „walce wieczoru”. Kolejne uszkadzanie mózgu człowieka jest tam czymś, dla czego warto określić to barbarzyństwo jako wspaniałe, warte oglądania… tak wygląda nasz świat Panie i Panowie.


5 października 2020 w bazie FN odbyło się kolejne spotkanie zespołu „Reguły Gry” poświęcone w całości naszym młodszym braciom. Jak zawsze na takie spotkanie przyszli nasi przyjaciele – kot Czaruś (od sąsiadów z lewej strony)…… i kot Soro, od innych sąsiadów z prawej strony!Oba kotki uważnie przysłuchiwały się naradzie w Bazie FN, jak uwolnić od cierpienia wszystkie istoty żyjące na naszej planecie, jak uwolnić naszych „młodszych braci”. Czasami mieliśmy wrażenie, że oba zwierzaki wiedząc o „wadze spotkania” przyszły do naszej siedziby  jako przedstawiciele świata, który potrzebuje pomocy. Naprawdę były momenty przejmujące, kiedy uważnie Soro i Czaruś przysłuchiwały się mówiącym ludziom… to była scena jak wymyślona przez scenarzystów z Holywood!Po naradzie pojechaliśmy naszym pojazdem na stację, aby napompować opony i przygotować go do nadejścia sezonu zimowego. I oczywiście odwiedziliśmy myjnię, bo przez pandemię koronawirusa i brak podróży trochę wymagał uwagi.

Jeden z naszych niezawodnych załogantów Orion57 przysłał e-mail i zdjęcia, które idealnie pasują do naszego tekstu o „braciach mniejszych”.

From: […]
Sent: Sunday, October 4, 2020 2:49 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Światowy Dzień Zwierząt

Witam serdecznie Fundację Nautilus !
Z okazji Światowego Dnia Zwierząt chciałbym przypomnieć wszystkim żeby zawsze pamiętać o naszych młodszych braciach, tych które są w naszych domach , tych które żyją na obszarach leśnych i tych które możemy przygarnąć. To od nas zależy ich los. Pamiętajmy !

Pozdrawia ( Orion_1957 ) ze swoją psinką Majką.

 

Od FN

Śliczne, zwłaszcza wyraz psiego pyszczka kochanej suni… Zdjęcia pokażemy w publikacji!
Dziękujemy.
Pzdr
FN

Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.
Copyright © 1999-2020 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

I jeszcze dwie rzeczy. Pierwsza to e-mail od czytelniczki serwisu, w załączniku zdjęcia, a na nich… ;)

-----Original Message-----
From: [...]
Sent: Sunday, October 4, 2020 11:17 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Motorówka

Dzień dobry,
jestem waszą fanką i czytelniczką od wielu wielu lat. Dzisiaj na spacerze zobaczyłam taką oto niespodziankę - zdjęcie poniżej. Co ciekawe motorówka, o jakże zacnej nazwie, holowała trzy żaglówki, a to niezła metafora Waszej Fundacji - wyciągacie nas z oceanu niewiedzy.
Pozdrawiam, dziękuję za Waszą pracę, trzymam kciuki!
[dane do wiad. FN]
P.s.  W przypadku publikacji zdjęć moje dane kontaktowe do wiadomości FN.

OD FN

Pięknie dziękujemy.
Wspaniałe... pokażemy te zdjęcia z zachowaniem anonimowości.
Bardzo miło, że odwiedza Pani pokład okrętu Nautilus, który faktycznie dla wielu ludzi jest "latarnią światła" na wzburzonym morzu wątpliwości i przeróżnych nieuzasadnionych lęków, dlaczego "jest tak, jak jest". Przekonujemy ludzi, że nie ma powodu do lęku, a jedynie należy się uśmiechać (czasami z lekką zadumą). ;)
Pozdrawiamy!
FN

Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.
Copyright © 1999-2020 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.Na koniec coś z innej beczki, gdyż z naszego projektu KONTAKT. Coraz bliżej jest powstania modelu obiektu z naszego projektu. Nie w wymiarach znanych ze zdjęć czy filmów (3.5-4.5 cm), bo tak małego modelu o tak precyzyjnych kształtach nie zrobi nikt (zapomnijcie o modelarzach… pytaliśmy ich o to). Model będzie większy, ale będzie zawierał wszystkie szczegóły. Oto najnowszy plan, według którego powstaje model UFO z Projektu KONTAKT.

/wiadomość od naszego czytelnika/
Dzień dobry
Przesyłam poprawiony plan obiektów. Wpadło mi parę zleceń na namalowanie obrazów i trochę później zabiorę się za skończenie modeli. W przyszłym tygodniu będą modele gotowe i zrobię ich odlewy żywiczne w paru egzemplarzach. Pozdrawiam
[dane do wiad. FN]


      

Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

poprzednie wiadomości:

UFO - TEMATY

Śr, 30 wrz 2020 03:12

UFO JAKO ‘KSIĘŻYC Z PLUSEM’? NIEZWYKŁA MANIFESTACJA NA NIEBIE W 1951 ROKU

Latem 1951 roku mieszkańcy małej wioski Chybie (k. Ustronia) obserwowali niezwykłe zjawisko na nocnym niebie. Monstrualnej wielkości Księżyc miał dodatkowy element wewnątrz tarczy - idealny równoramienny krzyż, który przypominał znak "plus". Na pokład okrętu Nautilus zadzwoniła 73-letnia mieszkanka Bielska-Białej, która była bezpośrednim świadkiem tego wydarzenia. czytaj dalej

Czw, 17 wrz 2020 08:35

CZY JESTEŚMY JAKO LUDZKOŚĆ JEDYNIE EKSPERYMENTEM OBCYCH ISTOT Z INNEJ PLANETY LUB ŚWIATA RÓWNOLEGŁEGO?

[…] Dzień dobry, Mam do Was krótkie pytanie. Na pewno słyszeliście o Salvadorze Freixedo i jego teorii jakoby jesteśmy eksperymentem w rękach wyższych cywilizacji. Ciekawi mnie po prostu Wasze zdanie na ten temat. czytaj dalej

Nie, 6 wrz 2020 09:13

MAŁE ISTOTY Z POJAZDÓW UFO ZWANE SZARAKAMI POTRAFIĄ OBSERWOWAĆ WYBRANYCH LUDZI OD DNIA NARODZIN DO ICH ŚMIERCI

Na pokład okrętu Nautilus trafiły kolejne historie ludzi, którzy mieli do czynienia ze zjawiskiem tzw. ‘night visitors’, czyli nocnych gości. Ma ona związek z działalnością na Ziemi jednej z grup obcych istot zwanych szarakami. W obu przypadkach obcy wprowadzili do ciał obserwowanych ludzi implanty czyli nadajniki śledzące ludzi. czytaj dalej

Pon, 3 sie 2020 19:20

PIRAMIDY W EGIPCIE ZOSTAŁY WYBUDOWANE PRZEZ OBCE CYWILIZACJE – TWIERDZI SZEF KONCERNU TESLA

Elon Musk na twitterze napisał rzecz oczywistą, że to nie Egipcjanie wybudowali piramidy, które stoją na terenie obecnego Egiptu. Zasugerował obcych (kosmitów) i… wywołał wielkie oburzenie na świecie egiptologów, w tym oficjalnych władz Egiptu. czytaj dalej

Nie, 5 lip 2020 09:33

Znany muzyk Tom DeLonge o UFO: Rząd ma informacje, które zmieniłyby świat w 10 sekund

Były frontman Blink-182, Tom DeLonge jest przekonany, że rząd ukrywa informacje, które mogłyby "zmienić świat w 10 sekund". czytaj dalej

Pt, 19 cze 2020 05:25

SZYBKI PRZELOT UFO NA FILMIE Z BUDOWY WIEŻOWCA

Na filmach zamieszczanych w sieci można zauważyć przeloty dziwnych obiektów. Oto przykład takiego filmu - przez ułamek sekundy widać mały, biały obiekt przemierzający przestrzeń z ogromną prędkością. czytaj dalej

zobacz archiwum...

  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.