startUFO -TEMATY
Czw, 15 paź 2020 04:21 | Czytany: 491x | Komentarzy: 0

BLISKIE SPOTKANIA Z UFO: ŚLADY POZOSTAWIONE PRZEZ OBCYCH LUB… IMPLANTY W CIAŁACH UCZESTNIKÓW CE III

     

Pobyt na statku obcych istot z UFO nie oznacza tylko mniej lub bardziej zatartych wspomnień lub wprost luk w pamięci. Bardzo często uczestnicy CE III mają nie tylko dziwne ślady na ciele, ale także małe urządzenia nadawczo-lokalizujące zwane implantami. Są one niezwykłą pamiątką pozostawioną przez UFO w ciałach uczestników CE III.
Kontakt do tego człowieka przekazał FN nieżyjący już niestety były redaktor naczelny miesięcznika Nieznany Świat Marek Rymuszko. Po wykonaniu telefonu i rozmowie ze świadkiem okazało się, że jest to 86-letni mężczyzna, który w północnej Polsce przeżył tzw. Objawienie Maryjne w roku 1943  jako niespełna 9 letni chłopiec z małej, zapomnianej wioski. Matka Boska (tak wtedy uważał) nagle pojawiła się nad małym krzakiem na pustym polu i przekazała mu wiadomość o wojnie, która wkrótce się zakończy. Postać kobieca jaśniała silnym blaskiem, wychodziły z niej świetliste promienie, a po wszystkim zniknęła w dość osobliwy sposób: stawała się coraz mniej widoczna, powietrze wokół wydawało się falować, aż wreszcie ‘cudowna panienka’ znikła całkowicie.9-ciolatek pobiegł do domu i opowiedział wszystko rodzicom, a ci następnie wybrali się z nim do księdza, który spisał całą relację. Już po wojnie w miejscu objawienia powstała świątynia, a samo miejsce jest do dziś otaczane kultem przez wiernych. Legenda o ‘spotkaniu świętej panienki’ w miejscu wiejskiego kościoła jest bardzo żywa. Dlaczego jednak ten człowiek zgłosił się do miesięcznika Nieznany Świat? Tego samego dnia, kiedy doszło do spotkania na łące na wsi z niezwykłą postacią wieczorem, autor relacji zauważył, że pod skórą lewej nogi ma wyczuwalny mały przedmiot.

- Kiedy próbowałem go dotknąć dawał się lekko przemieszczać. Następnego dnia obudziłem się i próbowałem zlokalizować to coś, ale okazało się, że nie jest pod skórą lewej nogi, ale prawej… Jak spałem to „coś” zmieniło nogi i przemieściło się w moim organizmie.

Przedmiotem był prawdopodobnie implant pozostawiony przez obcych jako pamiątka po Bliskim Spotkaniu Trzeciego Stopnia z UFO, a tym było prawdopodobnie jest spotkanie z „cudowną panią”. Implanty to małe urządzenia nadawczo-odbiorcze, które obce istoty wykorzystują do śledzenia dalszych etapów życia świadków, w tym bezproblemowego lokalizowania ich w dowolnym momencie. Wyglądają różnie – czasami przypominają odrobinę metalu lub szkła i mają nieregularne kształty, a czasami mają bardzo regularne.

/poniżej kilka zdjęć z Archiwum FN/Przeważnie implanty są instalowane przez obcych w miejscach niedostępnych (np. w mózgu), ale zdarza się, że potrafią się poruszać żyłami tak jak w przypadku pana, który zgłosił się do miesięcznika NŚ, a do którego namiary przekazał FN były naczelny tego periodyku.

Kończąc ten wątek – autor relacji cały czas ma w swoim ciele ten implant i w końcówce życia postanowił spełnić swoje wielkie marzenie i wreszcie go z ciała operacyjnie wydostać. Już nawet było tego blisko, ale pandemia koronawirusa trochę pokrzyżowała te plany i na operację trzeba będzie jeszcze poczekać. Implant jest obecnie bodajże w lewej nodze mężczyzny w udzie. Mimo minimalnych rozmiarów jest bardzo dobrze wyczuwalny.
Ta historia rzuciła zupełnie nowe światło na sprawę tzw. objawień maryjnych u bardzo uprawdopodobnia tezę stawianą przez Ericha von Danikana w książce „Objawienia Maryjne”, że za przytłaczającą liczbą tego typu historii stoją obcy i ich eksperymenty.

Historii z implantami w Archiwum FN jest kilkadziesiąt, wiarygodnych i udokumentowanych, które udało się spisać przez ostatnie 30 lat. Ale cały czas przychodzą nowe – oto przykład najnowszy z poczty do FN z 11 października 2020.

From: […]
Sent: Sunday, October 11, 2020 3:36 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Porwali mnie i wszczepili implant

Witam, na pewno nie jestem szalony czy coś w tym stylu ale od pewnego czasu kopie mnie wszystko, tzn czego bym się nie dotknął przeskakuje ładunek prądu, po drugie na palcu wskazującym prawej ręki zauważyłem dziwny czarny trójkąt pod skórą. Dodam, że nic nie szlifowalem lub robiłem rękoma coś ciężkiego - jestem neurochirurgiem w de i rączki mam nieskalane, owszem majsterkuje w garażu ale w rękawiczkach ale nie robiłem z pół roku nic co mogło by się wbić pod skórę. Oglądam swoje dłonie każdego dnia i to coś zauważyłem z tydzień temu, dzisiaj wyciagnąłem nożem i pensetą to coś. Było głęboko. Od pewnego czasu mam wrażenie, że chyba mnie porwali, na wewnętrznej stronie przedramienia dystalnie przy nadgarstku miałem coś w kształcie koła - wyglądało jak koło sterowe statku tylko 100 razy mniejsze - jak z modelu niestety znikły. Żona się że mnie śmieje ale ja po prostu czuje, że mnie wzięli. Nazywam się […], możecie się ze mną skontaktować w razie czego. Dane tylko dla was. Pozdrawiam

Te obiekty dokładnie tak wyglądają i są mniej więcej tego samego rozmiaru. Jeden z nich jest w Wiedniu i także został wydobyty przez świadka podczas operacji. Autor relacji z Wiednia jest gotowy udostępnić ten implant FN do badań, ale jest z tym mały problem. Po pierwsze to małe „coś” przy próbie umieszczenia pod mikroskopem elektronowym albo wydaje się być jedynie kawałkiem metalu o chropowatej strukturze, albo – też jest udokumentowany taki przypadek – jest w stanie nagle zamienić się w kropelkę wody lub w ogóle zniknąć.

Oddzielną zupełnie kategorią pamiątek po Bliskich Spotkaniach Trzeciego Stopnia są znaki na skórze. Są to czasami bardzo regularne trójkąty z kropek albo inne geometryczne figury (przeważnie w postaci lekkich zaczerwień skóry), które znikają po kilku lub kilkunastu dniach. Można podejrzewać, że to efekty jakiś eksperymentów obcych istot na pokładzie ich statków powietrznych zwanych przez ludzi UFO.

Czytelnicy serwisu FN bardzo często zgłaszają pojawienie się takich dziwnych znamion lub znaków, które podejrzewają o to, że mogą być „pamiątką po spotkaniu z UFO”. Nie sposób rozstrzygnąć, czy tak jest w istocie. Można jedynie umieszczać takie zdjęcia w katalogu IMPLANTY UFO.

Oto przykład zdjęć, które trafią do takiego katalogu:

[...] Dobry Wieczór,
Jestem pracownikiem IT,PR , i tak od co najmniej około 20 lat. Pierwszą piorytetową sprawą to jest to : pojawiło się w ciągu ostatnich dni na moim przedramieniu. nic się nie stało, nic nie zrobiłem po prostu pojawiło się to:


3 na raz? ,lekarz powiedziała, że coś mnie ugryzło ale jak i to tak?

[dane do wiad. FN]

 

 

 


From: […]
Sent: Sunday, February 25, 2018 10:38 AM
To: REDAKCJA FN
Subject: RE:

Chciałbym jeszcze dodać że rysunek na ręce powstał jak by w locie jak by ta blizna zaczęła się przemieszczać lub reformować bo wcześniej było tam zupełnie coś innego jakby taki jakiś nie wyraźny krąg na zbożu.
Niestety nie mam fotografi tego co było przedtem.

Pozdrawiam
[…]


Wiele tematów i projektów związanych z badaniem ‘implantów z UFO’ lub zagadkowych znaków na ciele musi poczekać na lepsze czasy, kiedy będzie można się bezpiecznie poruszać po świecie i będzie przywrócony w pełni transport lotniczy.
Na koniec jedna historia z najnowszej „poczty do FN”.

From: […]
Sent: Wednesday, October 14, 2020 9:59 PM
To: FN
Subject: Dziwne światło

Witajcie.Mam skopiowane zdjęcie z matki telefonu,czegoś,co zobaczyła na niebie.Myślała że to słońce, ale leciało.Zrobiła fotkę.Sam niewiem co to.Kometa,może coś się spalało,jest ciekawe.Pozdrawiam,załogant […]OD FN
Ten dziwny znak na niebie prawdopodobnie był jednak nieruchomy i stanowił bardzo ciekawe zjawisko optyczne zwane „słońcem pobocznym”. To bardzo często dokładnie tak wygląda (przykład poniżej).
     

Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

poprzednie wiadomości:

UFO - TEMATY

Pon, 5 paź 2020 22:28

OBCE CYWILIZACJE O ZIEMI: DRAMATEM LUDZKOŚCI JEST WASZ STOSUNEK DO ZWIERZĄT

Zabijamy ich, traktujemy jak ‘inwentarz’/żywe przedmioty, który można bestialsko pozbawić życia, zjeść, a skóry pociąć na płaty i także wykorzystać w produkcji butów czy innych przydatnych rzeczy. Istoty przybywające w pojazdach UFO na Ziemię w czasie rozmowy z ludźmi poruszają ich temat w sposób świadczący o tym, że uwolnienie naszych mniejszych braci z golgoty cierpienia jest kluczem do uratowania Ziemi. czytaj dalej

Śr, 30 wrz 2020 03:12

UFO JAKO ‘KSIĘŻYC Z PLUSEM’? NIEZWYKŁA MANIFESTACJA NA NIEBIE W 1951 ROKU

Latem 1951 roku mieszkańcy małej wioski Chybie (k. Ustronia) obserwowali niezwykłe zjawisko na nocnym niebie. Monstrualnej wielkości Księżyc miał dodatkowy element wewnątrz tarczy - idealny równoramienny krzyż, który przypominał znak "plus". Na pokład okrętu Nautilus zadzwoniła 73-letnia mieszkanka Bielska-Białej, która była bezpośrednim świadkiem tego wydarzenia. czytaj dalej

Czw, 17 wrz 2020 08:35

CZY JESTEŚMY JAKO LUDZKOŚĆ JEDYNIE EKSPERYMENTEM OBCYCH ISTOT Z INNEJ PLANETY LUB ŚWIATA RÓWNOLEGŁEGO?

[…] Dzień dobry, Mam do Was krótkie pytanie. Na pewno słyszeliście o Salvadorze Freixedo i jego teorii jakoby jesteśmy eksperymentem w rękach wyższych cywilizacji. Ciekawi mnie po prostu Wasze zdanie na ten temat. czytaj dalej

Nie, 6 wrz 2020 09:13

MAŁE ISTOTY Z POJAZDÓW UFO ZWANE SZARAKAMI POTRAFIĄ OBSERWOWAĆ WYBRANYCH LUDZI OD DNIA NARODZIN DO ICH ŚMIERCI

Na pokład okrętu Nautilus trafiły kolejne historie ludzi, którzy mieli do czynienia ze zjawiskiem tzw. ‘night visitors’, czyli nocnych gości. Ma ona związek z działalnością na Ziemi jednej z grup obcych istot zwanych szarakami. W obu przypadkach obcy wprowadzili do ciał obserwowanych ludzi implanty czyli nadajniki śledzące ludzi. czytaj dalej

Pon, 3 sie 2020 19:20

PIRAMIDY W EGIPCIE ZOSTAŁY WYBUDOWANE PRZEZ OBCE CYWILIZACJE – TWIERDZI SZEF KONCERNU TESLA

Elon Musk na twitterze napisał rzecz oczywistą, że to nie Egipcjanie wybudowali piramidy, które stoją na terenie obecnego Egiptu. Zasugerował obcych (kosmitów) i… wywołał wielkie oburzenie na świecie egiptologów, w tym oficjalnych władz Egiptu. czytaj dalej

Nie, 5 lip 2020 09:33

Znany muzyk Tom DeLonge o UFO: Rząd ma informacje, które zmieniłyby świat w 10 sekund

Były frontman Blink-182, Tom DeLonge jest przekonany, że rząd ukrywa informacje, które mogłyby "zmienić świat w 10 sekund". czytaj dalej

zobacz archiwum...

  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.