startUFO -TEMATY
Czw, 26 lis 2020 13:48 | Czytany: 448x | Komentarzy: 0

PRZELOT DZIWNEGO OBIEKTU UFO ZAREJESTROWANY Z KAMERY DRONA

     

Obiekt porusza się błyskawicznie i przypomina długi pręt. Czytelnik serwisu FN przysłał film pokazujący przelot Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego, który zarejestrowała kamera jego drona. Miało to miejsce na polu w miejscowości Boże 8 listopada 2020 roku.
Tego typu nagrania pokazywaliśmy wielokrotnie w serwisie FN, a kilka starszych nawet czeka na publikację, ale… dość o tym – spójrzmy na opis do materiału.From: [...]
Sent: Wednesday, November 18, 2020 1:45 AM
To: Fundacja Nautilus
Subject: Przelot


Odzywam się po dłuższej przerwie, ale nareszcie udało mi się zarejestrować coś ciekawego i to za pomocą drona, którego od niedawna jestem właścicielem. Kiedyś napisałem, że czym lepszym sprzętem fotograficznym dysponowałem, tym mniej ciekawych zdjęć udało mi się zrobić. Oczywiście nie były to jakieś spektakularne zdjęcia, ale w Państwa archiwach powinny być. No i dzięki dronowi w niedzielę 8.11.2020 uchwyciłem przelot obiektu, było to w miejscowości Boże kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy.
Załączam dwa zrzuty. Mam film skopiowany z karty pamięci drona, oraz fragment wyostrzony i zwolniony (z tego fragmentu pochodzą zrzuty). Uważam, że nie był to owad;), tym bardziej ptak na pewno nie inny dron. Stałem od miejsca przelotu w odległości ok. 20m. Rzecz jasna, niczego podejrzanego nie widziałem. Uważam też, że nie jest to rods. Zauważyłem, że długość obiektu zmienia się wraz z kątem "patrzenia" kamery,  dowodzi to, że wydłużony kształt powstał podczas rejestracji filmu (50 kl/s), a przelot musiał być dość szybki.

Pozdrawiam Fundację.
[...]

Tak wygląda film, który przesłał nam czytelnik serwisu.Zobaczmy zdjęcia obiektu.

I jeszcze moment jego przelotu zamieniony w animację przez kolegów z projektu FOTO-LAB FN.Trudno się nie zgodzić z autorem nagrania, że nie przypomina to w żaden sposób ptaka czy „szybko przelatującego owada”. Nie jest to chyba także obiekt typu rods (z ang. pałeczki), który posiada pewien element w postaci wypustek. Jak wygląda klasyczne zdjęcie rods? Oto przykład z naszej najnowszej poczty.

From: […]
Sent: Friday, November 20, 2020 12:49 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: UFO Gdańsk

Dzień dobry. Chciałbym podzielić się tym, co znalazłem przeglądając kilka dni temu fotografie w poszukiwaniu pewnego motywu, na pewno nie tego :)
Na głównej fotografii w górnej części po prawej stronie niezidentyfikowany obiekt. Nie jest to na pewno ptak, samolot ani plama na matrycy czy obiektywie. Na satelitę lub drona też to nie wygląda. O ile korpus tego obiektu jest dość mocno materialny, tak jego otoczenie wydaje się być jakby mniejszej gęstości materii. Szkoda że go nie zauważyłem będąc w tym czasie w tym miejscu. Zajmuję się fotografią lotniczą, gdybym go zarejestrował "długim" obiektywem, mielibyśmy go na tacy. Od dziś będę zwracał uwagę na takie niespodzianki :)
W razie wątpliwości posiadam oryginalny plik RAW.
Zdarzenie miało miejsce w Gdańsku 28.08.2017. godz. 17:57.


Pozdrawiam serdecznie […] (imię i nazwisko tylko do wiadomości redakcji)

/zdjęcia poniżej/Na pokładzie Nautilusa zostały zakończone prace konserwacyjne przed okresem zimowym. Dotyczy to zarówna bazy FN, jak i oskryptowania serwisów. Efektem było kilka dni, kiedy trudno było wejść na wirtualny pokład okrętu. Przy okazji zimowych porządków został przetestowany także nasz najnowszy dron, który z Bazy FN został umieszczony na wysokości 106 metrów i tam spędził ponad 15 minut. Nagrany materiał pod kątem ewentualnych przelotów dziwnych obiektów zostanie dopiero przeanalizowany. Poniżej kilka zdjęć wykonanych podczas tego testu.Każda nawet najbardziej krótka przerwa w działaniu machiny FN powoduje od razu górę zaległości. Tak było także tym razem, ale na szczęście udało nam się wszystko już nadrobić i wszystko jest on-line!
Poniżej jeszcze kilka spraw z poczty. Powoli dobiega końca praca nad modelem z projektu Kontakt, który w stopniu możliwie największym będzie wierny oryginałowi ze zdjęć i filmów z projektu… dopiero ten schemat pokazuje, że wykonanie czegoś tak precyzyjnego przez „rodzinę ze wsi pod Poznaniem” jest po prostu… niemożliwe.


From: […]
Sent: Thursday, November 19, 2020 1:05 PM
To: Fundacja NAUTILUS <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Odp: RE: RE: RE: RE:

Dzień dobry
Model drona parokrotnie poprawiałem także i plan co zabrało mi sporo czasu. Fotografia po obróbce ukazała wiele szczegółów, które przeanalizowałem  i uwzględniłem w nowym planie. Model mam na ukończeniu a na razie przesyłam plan ostateczny po poprawkach, które wynikły również podczas budowy. W następnym tygodniu przyślę fotografie modelu.
Pozdrawiam serdecznie
[…] 


Jeśli chodzi o Projekt KONTAKT, to warto zaprezentować jeszcze jeden e-mail.

From: […]
Sent: Tuesday, November 17, 2020 6:57 PM
To: Redakcja FN
Subject: Projekt Kontakt- dwa Diamenty

Witam,

Sądzę, że mamy następny przełom, wysyłam na We transfer fragment programu o dość znanym incydencie w Chile. Nowe badania wykazały, że ten pojazd miał na bokach "dwa diamenty", przypadek??, nie sądzę. Najlepsze jest to ,że są geoglify w chile pokazujące ten "rodzaj "obiektów i coś mi się wydaje, że ta technologia to klucz do poznania prawdy.

[…]

Poniżej fragment filmu przesłany przez czytelnika serwisu.
Kilka tygodni temu był opublikowany w serwisie FN artykuł o dziwnej manifestacji w 1951 roku, kiedy na niebie pojawił się Księżyc ze znakiem plus. Poniżej link do tej publikacji.

UFO JAKO ‘KSIĘŻYC Z PLUSEM’? NIEZWYKŁA MANIFESTACJA NA NIEBIE W 1951 ROKU

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3998,ufo-jako-ksiezyc-z-plusem-niezwykla-manifestacja-na-niebie-w.html

Autorka relacji na naszą prośbę sporządziła najbardziej precyzyjny rysunek tej dziwnej manifestacji, który właśnie dotarł na pocztę FN (skr. 221, 00-950 Warszawa 1). Poniżej skan rysunku wraz z adnotacją autorki.I na koniec jeszcze ciekawostka związana z przesłaniem Lecha Chacińskiego, który w 2003 roku miał kontakt z UFO w Szczecinku.Lech Chaciński próbował skontaktować się z Greta Thunberg ze Szwecj (nastolatka walcząca o powstrzymanie degradacji środowiska naturalnego Ziemi), której chciał powiedzieć o przesłaniu, które przekazali mu obcy do ludzkości. Dziś w czasach światowej zapaści te słowa brzmią bardzo przejmująco:SZANUJCIE  ZIEMIĘ, POWIETRZE I WODĘ
BO GROZI WAM ZAGŁADA LUB KATASTROFA.

 

 W tej sprawie na pokład okrętu Nautilus przyszła ciekawa wiadomość.

-----Original Message-----
From: […]
Sent: Tuesday, November 17, 2020 2:26 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: greta i chacinski

witam fundacje,

w zał przesyłam grafikę, która dla Was wykonałem po wysłuchaniu rozmowy Roberta z P. Chacińskim.
Jak wykorzystacie podpiszcie tak jak ostatnio. Simon Zach. Jeżeli coś trzeba poprawić piszcie śmiało.
Pozdrawiam.


/wersja angielska/


/wersja polska/
     

Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

poprzednie wiadomości:

UFO - TEMATY

Pt, 6 lis 2020 03:28

UFO NAD CHINAMI - 30 października 2020

Zdjęcie pokazuje Niezidentyfikowany Obiekt Latający, którego przelot był obserwowany przez tysiące świadków nad chińskim miastem Shuangyashan w prowincji Heilongjiang  ok. 22:05 30 października 2020. UFO silnie opalizowało jasnym światłem i wydawało się ciągnąć za sobą smugę światła. czytaj dalej

Czw, 15 paź 2020 04:21

BLISKIE SPOTKANIA Z UFO: ŚLADY POZOSTAWIONE PRZEZ OBCYCH LUB… IMPLANTY W CIAŁACH UCZESTNIKÓW CE III

Pobyt na statku obcych istot z UFO nie oznacza tylko mniej lub bardziej zatartych wspomnień lub wprost luk w pamięci. Bardzo często uczestnicy CE III mają nie tylko dziwne ślady na ciele, ale także małe urządzenia nadawczo-lokalizujące zwane implantami. Są one niezwykłą pamiątką pozostawioną przez UFO w ciałach uczestników CE III. czytaj dalej

Pon, 5 paź 2020 22:28

OBCE CYWILIZACJE O ZIEMI: DRAMATEM LUDZKOŚCI JEST WASZ STOSUNEK DO ZWIERZĄT

Zabijamy ich, traktujemy jak ‘inwentarz’/żywe przedmioty, który można bestialsko pozbawić życia, zjeść, a skóry pociąć na płaty i także wykorzystać w produkcji butów czy innych przydatnych rzeczy. Istoty przybywające w pojazdach UFO na Ziemię w czasie rozmowy z ludźmi poruszają ich temat w sposób świadczący o tym, że uwolnienie naszych mniejszych braci z golgoty cierpienia jest kluczem do uratowania Ziemi. czytaj dalej

Śr, 30 wrz 2020 03:12

UFO JAKO ‘KSIĘŻYC Z PLUSEM’? NIEZWYKŁA MANIFESTACJA NA NIEBIE W 1951 ROKU

Latem 1951 roku mieszkańcy małej wioski Chybie (k. Ustronia) obserwowali niezwykłe zjawisko na nocnym niebie. Monstrualnej wielkości Księżyc miał dodatkowy element wewnątrz tarczy - idealny równoramienny krzyż, który przypominał znak "plus". Na pokład okrętu Nautilus zadzwoniła 73-letnia mieszkanka Bielska-Białej, która była bezpośrednim świadkiem tego wydarzenia. czytaj dalej

Czw, 17 wrz 2020 08:35

CZY JESTEŚMY JAKO LUDZKOŚĆ JEDYNIE EKSPERYMENTEM OBCYCH ISTOT Z INNEJ PLANETY LUB ŚWIATA RÓWNOLEGŁEGO?

[…] Dzień dobry, Mam do Was krótkie pytanie. Na pewno słyszeliście o Salvadorze Freixedo i jego teorii jakoby jesteśmy eksperymentem w rękach wyższych cywilizacji. Ciekawi mnie po prostu Wasze zdanie na ten temat. czytaj dalej

Nie, 6 wrz 2020 09:13

MAŁE ISTOTY Z POJAZDÓW UFO ZWANE SZARAKAMI POTRAFIĄ OBSERWOWAĆ WYBRANYCH LUDZI OD DNIA NARODZIN DO ICH ŚMIERCI

Na pokład okrętu Nautilus trafiły kolejne historie ludzi, którzy mieli do czynienia ze zjawiskiem tzw. ‘night visitors’, czyli nocnych gości. Ma ona związek z działalnością na Ziemi jednej z grup obcych istot zwanych szarakami. W obu przypadkach obcy wprowadzili do ciał obserwowanych ludzi implanty czyli nadajniki śledzące ludzi. czytaj dalej

zobacz archiwum...

  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.